Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nové designy dětských pokojů ze Španělska

Kde jinde, než v interiéru dětského pokoje by měly převládat pastelové, syté odstíny, které vytvoří veselý, hravý prostor? A přesně takový nábytek nabízí španělský výrobce, jehož návrhy dětských pokojů jsou nádherné, temperamentní a rozhodně s duší. Nábytek do dětského pokoje tak můžete pořídit také podle toho, zda je určen holce či dvěma, třem holkám, nebo klukům, ale je zde i řada pastelových odstínů v neutrálních tónech, které jsou vhodné pro holky i kluky, nebo již pro starší děti.

 

Nepodceňujte odstín dětského nábytku, má velký význam na spokojenost vašich dětí

A nejen dětí, ale i nás dospělých. Zkrátka to, jaké máme kolem sebe odstíny je velmi důležité rozhodně působí ať už negativně či pozitivně na naši psychiku. Všeobecně platí pro děti i dospělé vyhýbat se agresivním odstínům a volit raději tlumené, hřejivé tóny, nebo naopak takové, které daný pokoj "rozsvítí". Odstíny, které pro vybavení dětského pokoje nabízí španělský výrobce můžeme označit za veselé a aby nepůsobily právě příliš agresivně a pro dětské oči namáhavě, tlumí jejich působení výrobce kombinací s přírodními dekory či bílou. A někdy obojím.

 

                                   Dětský pokoj pro dvě děti Artic white

 

Představujeme vám unikátní a velmi působivé řešení, jak zařídit rozměrově malý dětský pokoj a to z nabídky španělského výrobce. Design, který je ideální pro panelákový typ pokoje, který je úzký a dlouhý. Navíc v identickém designu můžete pořídit širokou škálu dalšího dětského nábytku a tak máte pro vybavení pokoje vašich dvou dětí nejen nekonečné množství možností, ale daný prostor můžete využít opravdu na maximum. Dvě lůžka pod sebou a nad lůžky skříňky, které jsou po straně doplněné ještě šatní skříní. Nábytek v jedné linii, který příliš nezasahuje do prostoru pokoje.

 

                          

Pokud vám zbude místo, doporučujeme pořídit police s možností zavěšení na stěnu, které dále využijí mnohdy zbytečně prázdné stěny. V identickém designu na výběr i několik typů psacích stolů, komoda, kontejner, šatní skříně, zkrátka vše, co děti potřebují. Ale kromě designu jsme rádi, že vám exkluzivně můžeme nabídnout i vysokou kvalitu prostřednictvím této sestavy. Materiál v dostateční tloušťce, povrchová úprava poctivou dýhou, která zamezuje mechanickému poškození nábytku a to je jistě v dětském pokoji přínosné.

 

                                                                   Patrová postel se stolem a skříní pro dva Urbanic - shade

 

Na dalším návrhu řešení dětského pokoje pro dvě holky, kdy bílý odstín je nahrazený přírodním dekorem dřeva dub, samozřejmě v imitaci. Možná někteří z vás spíše upřednostní toto barevné ladění, někteří z vás zase dáte spíše přednost kombinaci pastelového odstínu s bílou. Důležité je, že nabídka barevných kombinací dětského nábytku je velmi široká.

 

Nejen odstíny, i rozměry dětského nábytku jsou velmi důležité

Jistě všichni znáte přísloví "dvakrát měř, jednou řež" a při výběru nábytku to platí určitě. S portálem nábytek Aldo, který je jedničkou na trhu v nabídce dětského nábytku, nikdy nepořizujete "zajíce v pytli"Nábytek Aldo Kids vám poskytuje na stránkách k dispozici nejen on-liny návody k montáži, kdy si vše můžete projít ještě před samotným nákupem, ale rovněž všechny detailní rozměry v podobě okótovaných technických výkresů. Můžete se tak z pohodlí domova rozhodnout a rozmyslet, co do dětského pokoje pořídit a co třeba vymyslet či ustavit jinak. V každém případě, správný prodejce vám musí být schopen poskytnout všechny informace ještě před samotným nákupem tak, aby jste po obdržení nábytku nebyli nemile něčím překvapeni.

 

                                                                   Dětská postel s přistýlkou, šuplíky Leka white

 

 

Exkluzivní prodej pro Českou republiku, nábytek Aldo Kids, nábytek Aldo

Patrové postele všeobecně z nabídky španělského výrobce se staly těmi nejoblíbenějšími v naší exklusivní nabídce. jsme proto velmi rádi, že právě na našich stránkách vám můžeme toto nádherné zboží a především také kvalitní nabídnout. Popularita španělského nábytku spočívá v jednoduchosti, efektivitě a široké nabídce odstínů.