Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Nové designy dětského nábytku

Opět jsme do novinek o nábytku, zařadili dětský nábytek francouzského i španělského výrobce. Jako vždy, výrobci použili jednoduché a originální designy, ať už u dětských pokojů, nebo jednotlivých segmentů například dětské postele. Francouzský výrobce, to je záruka kvality a spokojenosti.

Dětský pokoj pro malé interiéry

Máte dvě děti a interiér Vašeho dětského pokoje je příliš malý na to, abyste tam umístili dvě postele a všechen další potřebný nábytek? Máme pro Vás řešení v podobě dětského pokoje Kwai, který vidíte na první fotografii. Dětský pokoj Kwai z kolekce španělského výrobce je právě vhodný pro malé interiéry, jelikož stěna, nabízí šatní skříň, komody, odkládací police, je navržena do jedné přímky a proto v interiéru dětského pokoje nezabere hodně místa. Druhou dětskou postel v podobě šuplíku zase v případě potřeby můžete kdykoliv zasunout a děti získají prostor na hraní. Příjemný a neutrální je také odstín, akácie s bílou, což umožňuje zařízení pokoje jak pro dívku, tak pro chlapce. U druhého dětského pokoje Vás bezpochyby na první pohled upoutá dětská postel, která nabízí, velmi praktické řešení pro malé interiéry. Dětská postel kromě klasického místa na spaní nabízí také výsuvnou část s dalším prostorem na spaní a to vše je ještě doplněno úložným prostorem v podobě dvou šuplíků. Posuďte sami, jak originálně může dětský pokoj vypadat na následující fotografii.

 

Sestava nábytku Kwai pro dvě děti      Patrová postel Bibliobed pro dvě děti

 

Postel v nepravidelném tvaru, postel jako domeček

Dětská postel, která nabízí design nepravidelných linií v podobě domečku, která je tak trochu "nakřivo", nabízí opravdu nevšední a originální design. Vaše děti budou touto postelí určitě uneseni, už jen z toho důvodu, že se nejedná o klasickou postel, kterou mají jeho všichni kamarádi, ale může se pochlubit něčím originálním. Dětská postel House, nabízí dětem prostor, který láká také k nejrůznějším hrám a nabízí jim svůj domeček, do kterého jim nikdo jiný nevstoupí. Materiálem pro výrobu postele je klasická mdf deska, která není náročná na údržbu a tak o svůj domeček, co se týče úklidu, může pečovat i samotné dítě. Neutrální odstín krém je určen jak pro malé dívky, tak chlapce. Pořízením této dětské postele, Vám bude každé dítko určitě vděčné.

 

    

 

Tak jak jsme již zvyklí, ty nejhezčí designy přinášíme na český trh od španělského výrobce. V nových kolekcích, které výrobce nabízí, najdete spousty dalších nových dětských pokojů, ať už pro chlapce, nebo dívky, jako například další dětské pokoje, v unikátním designu ve fialkovém provedení.

 

    

 

Šatní skříň je spíše šatnou a její vnitřní prostor jde až do celé hloubky postele, tedy kolem 100 cm. Do šatní skříně díky jejímu velkému prostoru může vaše holčička také vstoupit. Patrová postel nabízí rozměr místa na spaní 90x200 cm. Španělský výrobce nabízí v identickém provedení celou řadu dalších dílů nábytku, pokud by vám ještě k této posteli přeci jen v dětském pokoji chyběla třeba komoda, police na zavěšení či kontejner na pojezdech k psacímu stolu. V ceně patrové postele je rošt. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. Patrovou postel můžete pořídit v celé řadě dalších odstínů, samozřejmě nechybí ani varianta pro kluka.