Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Nová nabídka dětských postelí z masivu

Největší nabídku dětského nábytku z masivu představuje na našem portále německý a belgický výrobce. Vybírat můžete nábytek z masivu pro vaše děti z několika kategorií včetně samostatných dílů i celých sestav dětských pokojů z masivu. Dnes vám však chceme představit zcela nové designy dětských postelí z masivu od německého výrobce, které budou v roce 2016 v nabídce za zcela bezkonkurenční cenu.

Bílá postel z masivu má své kouzlo

Pro milovníky nábytku z masivu, kteří však dávají přednost jinému než tradičnímu odstínu dřeva, máme v nabídce dětskou postel v transparentním, bílém provedení. Co znamená transparentní? Odstín, který zachovává viditelnou strukturu dřeva a zcela nezakryje materiál. Bílý odstín je v náznaku. Ale dětské postele z masivu německého výrobce jsou oblíbené také s ohledem na jejich možné praktické využití. Součástí postele je vždy řada velkých šuplíků, které rozhodně v dětském pokoji využijete.

 

                                       

 

 

Německý výrobce to je také záruka velmi vysoké kvality. Smrkové dřevo, z kterého je dětská postel vyrobena je řádně vysušené a bez kazů. Nedochází tak k pozdější deformaci nábytku vlivem změn v prostředí. Dětská postel, kterou vám představujeme na fotografii jako novinku pro letošní rok se nám líbí nejen s ohledem na příjemnou cenu, ale i moderní design. Dnes lze i dětský nábytek z masivu zasadit do moderní domácnosti, moderního interiéru. Velký šuplík dosahuje šíře až 100 cm, je tak ideální pro uschování peřiny či polštáře v průběhu dne. Praktické jsou i malé šuplíky, které úložný prostor doplňují. Můžeme říci, že úložný prostor je velmi členitý. Odstín i design je vhodný k vybavení dětského pokoje z masivu holky i kluka. prostor na spaní o velikosti 90x200 cm je dostačující i pro dospívající dítě, studenta. Pravdou je, že bílý odstín se častěji stává součástí interiéru slečny, nežli kluka. Ale při vhodném výběru dekorací i v dětském pokoji kluka lze samozřejmě použít bílý dětský nábytek.

 

Tradiční odstín dětské postele z masivu

V nabídce dětského nábytku z masivu nesmí chybět ani tradiční, přírodní odstín dřeva. A taková je i dětská postel z masivu, kterou uvádíme na fotografii. Design je zcela identický s postelí, kterou jsme vám představili v bílém provedení, mění se pouze odstín. Ale sami můžete posoudit, jakou změnu s designem udělá změna odstínu.

 

                                                                        

 

Stále je však řada z vás, kteří právě přírodní odstín dřeva upřednostňují. Rozhodně dřevo patří k materiálům, které mají své kouzlo a jako jediné nemusí být ošetřeno žádnou barvou. Stačí průhledný, vodou ředitelný lak pro ochranu povrchu proti mechanickému poškození. Přírodní odstín dřeva u dětského nábytku zažívá poslední dva roky svůj velký návrat. Velkým faktorem, který ovlivňuje pořízení právě nábytku z masivu je jeho zdravotní nezávadnost. Ale dřevo jako takové má i velmi pozitivní vliv na psychiku člověka, především pak dítěte.

I v případě dětské postele na druhé fotografii, tedy v přírodním odstínu smrkového dřeva, dal výrobce velký důraz na praktický design. Ani zde tak nechybí řada šuplíků, které členitě dělí prostor pod lůžkem. V nabídce nábytku z masivu pro děti najdete celou řadu dalších, samostatných dílů. Můžete tak vybavit celý dětský pokoj v identickém provedení.