Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Nová kuchyně s Nábytkem Aldo

Kuchyňské linky na Nábytku Aldo mají jedinečný design a jsou praktické, jejich autorem je francouzský výrobce. V kategorii kuchyně a jídelny jsme je na našem portále zařadili také kuchyňské linky jako celé sestavy, nebo kuchyňské skříňky, z nichž si můžete vytvořit vlastní návrh linky. Nábytek Aldo nabízí kuchyňské linky, troufáme si tvrdit, za dostupné ceny. V dnešním článku vám některé z kuchyňských linek představíme.

Dané rozměry

Jako první vám představíme kuchyňské linky, které jsou rozměrově již dané a lze je zakoupit jako celek, bez možnosti úprav. Ve většině případů se jedná o kuchyňské linky jednoduché, v jedné přímce. Lze však zvolit z široké nabídky provedení čelních dvířek. Kuchyňská linka Manchester, kterou vám představíme na první fotografii, je danou sestavou a proto ji nelze sestavit dle vašeho návrhu výběrem samostatných skříněk. Vybrat si můžete také z několika provedeních a za zmínku stojí určitě velmi příznivá cena.

 

                                               

 

 

Vlastní volba sestavení, industriální design pro malý prostor

Druhou z možností je vaše vlastní volba sestavení kuchyně, kterou můžete provést pomocí samostatného a vlastního výběru segmentů. My vám však chceme představit zcela nový, unikátní industriální design, který je rovněž nabídkou dílů určený pro vybavení kuchyně. Velmi oblíbené se pak staly ostrůvky do kuchyně, nebo regály, když úložný prostor stále chybí a také jídelní sestavy, když je vaše kuchyň tak malá, že ani klasický jídelní set do ní zkrátka nevměstná.

 

    

 

Kuchyňské skříňky si můžete vybrat v nejrůznějších barvách, tak, aby měly rovněž návaznost na nabídku kuchyňských linek. Pokud si pořídíte kuchyňskou linku, ale postrádáte k ní například skříňku na mikrovlnou troubu, pak v této kategorii ji můžete najít. A nejen to, skříňky si můžete sestavit do velmi praktických kuchyňských setů.