Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Nová kolekce dětského nábydku na Aldu

Prostředí, ve kterém bydlíme, pracujeme nebo trávíme volný čas, si vytváříme podle svých potřeb a účelu k jakému má sloužit. Každý interiér je tak jakýmsi odrazem našich schopností kombinovat jednotlivé prvky, citu pro barvy a tvary, finančních možností, vlivu módních trendů nebo naopak zažitých stereotypů a přežitků. Nábytek Aldo pro vás připravil v měsíci únoru novou kolekci dětského nábytku. Nabídka je na našem trhu ojedinělá. Dětský nábytek nabízí špičkovou a bezkonkurenční kvalitu, originální design a bezpečnost. Zdravotně nezávadný dětský nábytek, který klade důraz na maximální komfort jak pro miminka, tak pro maminky, které jsou s nejmenšími dětmi nejvíce. Autorem nových kolekcí je francouzský výrobce Gautier, jeho nábytek určený dětem patří také do kategorie značkového nábytku. A značka je sama o sobě zárukou té nejvyšší možné kvality.

 

Svět plný fantazie

Naši snahu, odvahu a um nám potom interiér „vrací“ – pokud se cítíme někde dobře, nic nás neruší, vše je funkční a v souladu s potřebami nebo naopak zdravě provokuje, tak je nejspíš vše v pořádku. O interiérech určených především dětem předškolního věku vše platí dvojnásob. Vždyť jejich svět je plný fantazie, her, objevování, učení a formování pohledu na svět. Pokud vytvoříme pro děti vhodné prostředí, budeme tak pozitivně stimulovat jejich vývoj. Dalo by se tedy říci, že investice do prostředí, v kterém vyrůstají naše děti je investicí do budoucnosti. Jednou z novinek je dětský pokoj Kirsten na fotografii a je pouhým návrhem. Vy si sami můžete samozřejmě sestavit pokojíček dle svých představ, potřeb a finančních možností. Pokud chcete zvolit jiné sestavení jednotlivých dílů, žádejte o kalkulaci našeho prodejce dětského nábytku.

 

     

 

Materiály s nároky na jejich funkčnost

Míst, kde děti tráví více či méně času je opravdu mnoho – třídy v mateřských školách, pokojíčky, čekárny v ordinacích, dětské koutky v obchodech nebo restauracích, hrací místnosti v nemocnicích nebo léčebnách atd. Bez ohledu na dostupnost finančních prostředků pro výbavu těchto interiérů, je v současné době přece jen znát trend , který směřuje ke zkvalitňování. Musíme říci, že z toho máme radost, protože z vlastní zkušenosti víme, že vytvoření kvalitního interiéru pro děti bylo často opomíjeno. Nejlepší variantou je pokud je vytváření nového interiéru nebo renovace stávajícího pojata celkově, včetně všech detailů. Pokud sladíme celý prostor barevně, použité materiály s nároky na jejich funkčnost. Další novinkou na Aldu je kategorie  luxusního dětského nábytku. Představuje ten nejkvalitnější nábytek pro děti všech věkových kategorií, který na nábytku Aldo můžeme nabídnout. Luxusní dětský nábytek je vyroben z lisovaného dřeva, laminátové desky, nebo mdf desky. Kategorii jsme zařadili do klasického dětského nábytku, pro lepší orientaci.

 

      

 

Dětský pokoj si můžete sami sestavet pouze z dílů, které jsou právě pro Vaše dítě potřebné. Dětský pokoj na fotografii je pouhým návrhem, který, když však vám bude plně vyhovovat, najdete v parametru dětský pokoj dle fotografie. V této ceně jsou zahrnuty všechny díly nábytku na fotografii. připravili jsme dále několik dalších cenových variant, jako i dětskou postel samostatně, které si můžete vybrat. Vždy je z cenové nabídky jeden díl odejmut. Doufáme, že naše nová kolekce na Aldu se bude líbit vám a hlavně vašim potomkům.