Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Nová dětská kolekce Fabric

Nábytek Aldo, stále rozšiřuje nabídku dětského nábytku, od našeho prvotřídního francouzského výrobce. Kolekce Fabric, kterou Vám dnes představíme, je ojedinělá, co se týče designu. Na první pohled zaujme svým odstínem tmavý dub – šedý a pak originálním potiskem. Design této kolekce je spíše určený chlapcům, kteří tento styl nábytku do dětského pokoje milují.

Kvalita a originalita

Nabídka kolekce Fabric je velmi ojedinělá a netradiční. Nejen design s potiskem na šedém pozadí, ale také funkčnost tohoto nábytku stojí jistě za zmínku. Celá kolekce Fabric, se skládá z jednotlivých segmentů, což má velkou výhodu v tom, že si jednotlivé kusy nábytku můžete vybrat sami, podle potřeby a velikosti interiéru. Na první, Vám nabízíme k nahlédnutí dětský pokoj, sestava dětského pokoje na fotografii je však jen pouhým návrhem. Výběr dílů do Vašeho dětského pokoje je čistě na Vás.

 

                                                

 

 

Tři styly postele

Nabídka dětských postelí je velmi široká, ale těch, které mohou nabídnout šuplík z přední strany, je opravdu málo. Dětská postel Fabric, tuto možnost nabízí. Tento systém otvírání šuplíku z přední strany, se nejvíce hodí pro rozměrově malé interiéry dětských pokojů. Druhou verzi nabízí dětská postel Fabric s šuplíky, netradiční a velmi prostorné řešení úložných prostorů. Šuplíky pod postelí jsou z obou bočních stran a navíc také v její přední části. Dětská postel tak může být velmi praktickým řešením v interiéru, kde není místa nazbyt, a počítáme s každým centimetrem. Do třetice, nabízí tato kolekce, dětskou postel Fabric multifunkční. Pokud máte dětský pokoj, kde je opravdu velmi málo místa, pak multifunkční dětská postel se zabudovaným psacím stolem jistě vyřeší spousty starostí. Samotná postel pro děti v ceně nabízí rošt pro spaní 90x200 cm, psací stůl a prostornou komodu jako úložný prostor.

 

                                                                  

 

Další segmenty

Tato kolekce Fabric, je opravdu ojedinělá v nabídce segmentů. Nejen, že nabízí tři druhy postelí, ale najdete zde i komodu, noční stolek, psací stůl, či netradiční řešení šatní skříně. Dětská šatní skříň nabízí stejně jako další díly pro sestavení také netradiční úchytky, příznačné pro zvolený název kolekce. Co však nejvíce oslovuje rodiče a jejich děti je potisk. Šatní skříň nabízí také nesouměrné rozdělení, což přináší vysoký designový efekt. V levé části šatní tyč, v pravé části police. Přírodní odstín dubu v kombinaci s šedou je pak příjemným doplněním celku.

Ze samostatných dílů kolekce dětského nábytku Fabric můžete sestavit kompletní interiér. Cena je rovněž více než příznivá.