Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Noční stolek Quadra H68140

Výrobce: Gaut
Kód: GA007
Certifikovaný nábytek je sice dražší, ale na celý život. Francouzský výrobce nabízí nábytek do ložnice pod jakostní značkou Gami.
nedostupné
3 519 Kč

Parametry produktu

Barva: sv. ořech-sv. hnědá
Výška (cm): 38 cm
Šířka (cm): 54 cm
Hloubka (cm): 37 cm
Materiál: mdf deska
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma

Certifikovaný noční stolek Quadra H68140

Noční stolek je již neodmyslitelnou součástí vybavení interiéru každé ložnice. Představujeme velmi kvalitní noční stolek se samodovíracím systémem z kolekce nábytku do ložnice Quadra. Francouzský výrobce má za cíl netradiční design a vysokou kvalitu, o čemž svědčí také certifikáty, které nabízí i tak malý díl jakým je právě noční stolek.

Materiálem pro výrobu se stala kvalitní mdf deska nesrovnatelná s laminem, navíc se zakončením hran abs systémem. To vše, spolu s francouzskou precizností přispívá ke kvalitě do té míry, že nábytek byl zařazen pod jakostní značku Gami.

 

Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 3 do 5 let na nábytek
Certifikát ISO 18001 - nábytek bezpečný pro užívání, zdravotní nezávadnost

 

Sestavujeme ložnici z dílů kolekce Quadra

Příjemné pro všechny díly z této kolekce je rovněž spojení dvou odstínů, světlý ořech jako přírodní ztvárnění a světle hnědá pro designový efekt. Můžeme rovněž kolekci nábytku do ložnice zařadit do kategorie moderního nábytku s dlouhou životností a snadnou údržbou. Co vše si ale můžete v kolekci vybrat pro sestavení vaší ložnice?

 

- manželská postel
- manželská postel Quadra s praktickým nadstavcem
- šatní skříně (vybrat si můžete ze dvou provedení)
- ložnice Quadra (kde si můžete vybrat i další díly)Pro naše zákazníky nabízíme dopravu zdarma po celé republice a to jak na jeden samostatný díl, tak i celou ložnici.Gautier
Tým designérů společnosti Gautier vám v letošním roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail.
Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty.

       Francouzský nábytek

 

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu