Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Noční stolek Marion

Výrobce: PRS
Kód: PRS00595
nedostupné
1 567 Kč

Parametry produktu

Barva: transparent bílá
Výška (cm): 61 cm
Šířka (cm): 46 cm
Hloubka (cm): 40 cm
Materiál: lamino
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Kód: 3131CHEV

Noční stolek Marion překvapí kvalitou a elegancí

Noční stolky jsou pro některé z vás nedílnou součástí nábytku do ložnice. Noční stolek patří do kolekce Marion, kterou nabízí francouzský výrobce. Zvolil velmi dobré řešení pro docílení více než příjemné ceny. Materiálem není masiv, jak jsme u rustikálního nábytku zvyklí, ale laminátová deska, která může nabídnout dostupnější cenu. A taky nabídla. Nejen pro noční stolek, ale celou řadu dalších samostatných dílů v kolekci.

Laminátová deska je povrchově upravena tak, aby byla k nerozeznání od masivu, včetně viditelné struktury dřeva. Francouzský výrobce rovněž klade velký důraz na kvalitu a zdravotní nezávadnost. Příjemné stylové detaily v podobě mosazných úchytek efektně dotvářejí celkový design.

Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí nábytek v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu