Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Noční stolek Finland

Výrobce: PRS
Kód: PRS0011-2020
  • noční stolek ve skandinávském designu
  • noční stolek disponuje jedním šuplíkem
  • laminát s tloušťkou až 25 mm v kolekci Finland
  • možnost pořízení nábytku pro vybavení kompletního pokoje
nedostupné
1 786 Kč
1 518 Kč
-15%
Nejnižší cena za posledních 30 dnů: 1 786 Kč

Parametry produktu

Výška: 40 cm
Šířka: 34 cm
Hloubka: 33 cm
Materiál: laminátová deska 16 a 25 mm
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Barva: světlý dub-bílá

Noční stolek bude vždy praktickým dílem v dětském pokoji

Kolekce Finland nabízí celou řadu samostatných dílů nábytku v neutrálním spojení odstínů bílé a imitace dřeva dub. Kolekce určená pro vybavení dětského pokoje holky i kluka. Moderní, až minimalistické linie nábytku vhodné i do velmi malého dětského pokoje. Z řady dílů můžete vybírat vše pro kompletní vybavení interiérů a díky široké skladbě dílů máte v této kolekci nekonečné množství možností pro zařízení pokoje dětí.

Noční stolek je praktický za každých okolností. Navíc vždy patří k nejlevnějším dílům v kolekci. Na noční stolek můžete umístit stolní lampu a trochu tak dítě možná přimět ke čtení knížek před spaním. Šuplík pak jistě dítě využije na nepostradatelné věci, které před spaním rozhodně potřebuje. Noční stolek je rovněž kvalitní, tloušťka laminátu až 25 mm a rozhodně vám z této kolekci rádi doporučíme velmi praktickou dětskou postel s úložným prostorem. Nabídka dílů vás určitě překvapí.

Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí postele v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu