Showroom info

Navštivte náš nově otevřený showroom v Brně a prohlédněte si naše produkty.

Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Noční stolek Easy 3462CH1T

Výrobce: PRS
Kód: PRS0054-2016
Kolekce nábytku do ložnice Easy od francouzského výrobce nabízí řadu cenově velmi dostupných dílů. Noční stolek samozřejmě nechybí.
nedostupné
Snadná montáž
Sestavíte sami podle přehledného návodu
925 Kč

Parametry produktu

Barva: sesame dub
Výška (cm): 40 cm
Šířka (cm): 40 cm
Hloubka (cm): 35 cm
Hmotnost: 8,1 kg
Počet balíků: 1 ks
Materiál: laminátová deska 15 mm
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Návod k montáži

Noční stolek, levný doplněk do ložnice

Pomocí jednoduchému designu, který v kolekci nábytku do ložnice Easy nabízí francouzský výrobce, lze pořídit noční stolek za více než příjemnou cenu. Noční stolek nabízí jeden šuplík a pod ním praktický odkládací prostor. V kolekci Easy v identickém designu pořídíte také šatní skříň a na výběr je ze dvou rozměrů postele v různém provedení. Všechny díly jsou cenově dostupné a tak vybavení celé ložnice může být a je za příjemnou cenu.Francouzský výrobce klade důraz na kvalitu a design. Materiálem pro výrobu nočního stolku se stala laminátová deska s tloušťkou 15 mm. Dodání stolku v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí nábytek v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu