0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Noční stolek Brera 3511CHEV

Výrobce: PRS
Kód: PRS0015-2017
1 733 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Výška: 38 cm
Šířka: 50 cm
Hloubka: 41 cm
Hmotnost: 9 kg
Počet balíků: 1 ks
Materiál: laminátová deska 15-22 mm
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Barva: brazilský ořech
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Noční stolek s šuplíky v odstínu tmavého ořechu

V kolekci Brera zvolil francouzský výrobce pro nábytek určený k vybavení ložnice tmavý odstín brazilského ořechu. Jedním z dílů této kolekce a také dílu, který jen málokdy v interiéru ložnice chybí je noční stolek. Výrobce v tomto případě nabízí velmi jednoduchý design. Noční stolek jehož úložný prostor je řešený šuplíky, materiálem je laminátová deska. V kolekci najdete i další díly pro vybavení ložnice a musíme zmínit především velmi praktickou, netradiční postel. V záhlaví postele je úložný prostor na lůžkoviny rozdělený na dvě části. Dodání nočního stolku v dílech s nutností montáže dle návodu. Identický design nočního stolku nabízí výrobce také ve světlém odstínu, imitaci dřeva dub.


Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí postele v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Nepřehlédněte nové trendy

Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.