Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Noční stolek bílý Lago two

Výrobce: Dekit
Kód: RIDK0033-2024
  • noční stolek disponuje šuplíky
  • nabízí velký úložný prostor díky vlastním rozměrům
  • materiálem pro výrobu se stala laminátová deska
  • design vhodný pro děti i dospělé
  • španělský výrobce nábytku
Předpokládané doručení k vám do 4 týdnů
2 411 Kč

Parametry produktu

Výška: 46 cm
Šířka: 50,3 cm
Hloubka: 34,2 cm
Materiál: laminátová deska 15 mm
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: španělský
Záruka: 24 měsíců
Barva: Bílá

Bílý noční stolek do dětského pokoje i ložnice

Minimalistický design, bílý odstín a dva úložné šuplíky, to vše řadí noční stolek mezi takové, které lze využít při vybavování dětského pokoje i ložnice. Stolek s šuplíky umístěný vedle postele, to je rozhodně "kousek" nábytku, který využije dítě i dospělý. To co potřebujete mít po ruce, krásně uložíte do šuplíků, horní plocha stolku, je zase ideální pro umístění stolní lampy a rozečtené knížky. Za nás jako prodejce je noční stolek praktickým a cenově dostupným typem nábytku, který dává smysl. Navíc postel s nočním stolkem je i designové spojení, posteli to určitě sluší více.

Noční stolek, který vám nyní představujeme z nabídky španělského výrobce, patří do ucelené kolekce nábytku Lago, které nabízí i široký výběr dalších dílů v bílém odstínu. Materiálem pro výrobu se stala laminátová deska.

Nábytek Aldo, design, který nikde jinde nenajdete

Mít výhradní zastoupení od daných výrobců z Francie a ze Španělska, má pro vás zákazníky určitou váhu spolehlivé společnosti. Výhradní zastoupení není jednoduché získat a my jako prodejce nábytku jsme velmi rádi, že tímto zastoupením se můžeme pochlubit hned u několika výrobců. Navíc pro vás jako zákazníky má výhradní zastoupení kouzlo v tom, že interiér dětského pokoje vašich dětí bude originální a netradiční. Výhradní zastoupení je také o nádherných designech, které je třeba pro vás zákazníky získat a o to se snažíme již několik let. Nábytek s duší, nábytek s temperamentem, nábytek od Aldo.

Dekit, RM
Španělský výrobce, který se soustředí na velmi moderní designy, využívající rovněž nové technologie a odstíny, které jsou zcela netradiční a nové. Španělský výrobce, který nabízí trendy design napříč všemi místnostmi, od obývacího pokoje, přes ložnici, předsíň až po dětský pokoj. Design, který se v mnoha ohledech, především pak pro kategorii dětského nábytku, soustředí na maximální úsporu místa ve vašem interiéru. Buď netradiční a spokojení s designem až ze slunného Španělska.

Související zboží

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu