Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Nezbytný doplněk do obývacího pokoje

Dnešní moderní doba mění tvář, i co se týče zařizování interiérů. V časech minulých jsme byli zvyklí, že v každém obývacím pokoji byla televize umístěná v obývací stěně a jiná místo snad ani neměla. Dnes, skoro v každém obývacím pokoji najdete TV stolky a každý má jiné nároky nejen, co se týče designu. Podstatnou věcí je, aby zapadal do celého interiéru a hlavně odpovídal vašim technickým nárokům. Pokud i vy patříte mezi ty, kterým ještě TV stolek chybí, jste na správné adrese. V naší nabídce naleznete velký výběr TV stolků různých designů, rozměrů, barev a materiálů.

 

                                                                         Tv stolek Ness graphite

 

 

Pár dobrých rad

Velmi podstatné je, aby TV stolek ladil s dalšími segmenty nábytku i interiéru, jako je například konferenční stolek, police atd. Při výběru vždy dobře zvažte, kolik a jakou elektroniku chceme na stolek uložit a vyberte správný rozměr stolku. Podstatná je i volba materiálu! Nikdy nemíchejte v interiéru více druhů materiálu. Buď máme interiér vybavený například masivním nábytkem, laminem, nebo se nám propojují prvky například se sklem, tak podle toho musíme vybírat i TV stolek. Rovněž je velmi důležité umístění TV stolku v interiéru. Nikdy ho nedávejte přímo k oknu, nebo dokonce před radiátory! Obrazovka televizoru je pak oslňována, zhoršuje se tak kvalita obrazu a vystavení tepelnému zdroji nedělá dobře ani samotnému přístroji. Televizní stolek Ness na první fotografii, v kombinaci bílá-grafit šedá zaručí vašemu interiéru moderní styl a dodá nádech elegance. Stolek vám díky svým zásuvkám, skříňkám a odkládacímu prostoru poskytuje dostatek potřebného úložného prostoru.

                                            Nábytek do obývacího pokoje Ness white

Kolekce Ness, do které je zařazen také stolek, nabízí široký výběr samostatných dílů ve velmi originálním, neopakovatelném designu a pochází z dílny francouzského výrobce. Pokud hledáte pro svůj interiér něco netradičního, pak televizní stolek, německého výrobce vás osloví v mnohém. Nabízí totiž spojení retro designu s moderními prvky, jako například kvalita, či způsob výroby a trendy povrchová úpravy v bílém, vysokém lesku. Materiálem je tvrzené sklo a laminátová deska a velmi zajímavé a příjemné je led osvětlení v jeho vnitřní části. Výrobci byl navržen pro stylové a moderní prostory a získá si všechny milovníky designu svým hravým provedením.

 

Tv stolek Ness white       Konferenční stolek Ness white

Jak jsme se již zmínili, na našem portále najdete opravdu širokou škálu TV stolků, od klasických, až po moderní designy a od francouzských, španělských či německých výrobců.