Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Nezbytné vybavení kanceláře

Potřebujete regál na míru do své kanceláře či archivu? Máte prostor, kde by se vám hodil právě policový regál na váš archiv? Potřebujete pořádný policový regál, do kterého se nebudete bát ukládat i těžké věci? Německý i francouzský výrobce na našem e-shopu nabízí originální kancelářský nábytek a vám tak navrhne řešení (může navrhnout), ať už potřebujete udělat pořádek doma, nebo v kanceláři. Nabízí také vysoce kvalitní policové regály.

Regály do kanceláře

Výrobce představuje mnoho druhů regálů a regálových sestav. Velmi praktické a moderní regály pro vybavení kanceláře. Regály lze spojovat do regálových stěn, kvalitní materiál použitý při výrobě je borovicové dřevo, laminát, nebo mdf deska. Systém tak umožňuje libovolné spojení několika modulů v jeden regál. Záleží jen na vás, jak velký, nebo vysoký regál bude ve vašem interiéru vyhovovat.

 

Kolekce nábytku Start up    Sestava nábytku Gaming

 

Kontejnery nesmí chybět

Potřebujete další úložné prostory ve své kanceláři a nechcete, aby tyto věci byly vystaveny všem k nahlédnutí? Potřebujete na své dokumenty uzamykatelný nábytek? Pak je tady jednoduché řešení v podobě kontejneru! Kancelářský nábytek, který patří k velmi flexibilním vám nabízí i tento segment nábytku. Kvalitní kontejnery na pojezdech s možností uzamykání šuplíků na zámek z kovu s povrchovou úpravou práškováním. Kontejnery lze umístit do kanceláře jak samostatně, tak jako doplňky k psacím stolům. Linie kancelářského nábytku v moderním designu.

 

Sestava kancelářského nábytku Rox    

 

Veškeré tyto segmenty nábytku jsme zařadili na Nábytku Aldo do kategorie kategorie pracovna a kancelář. Stačí se jen vybrat odstín a potřebné díly pro vybavení vaší kanceláře. Kancelářský nábytek je dodáván demontovaný a jako již řadu let, na nábytku Aldo doprava zdarma.