Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Nezapomínejme na předsíň

Často zůstává řešení předsíně opomíjené. Málokomu se chce investovat právě do vybavení předsíně. Ale nemělo by tomu tak být. Předsíň je vstup do domu, první kontakt pro všechny příchozí s vaší domácností a měla by reprezentovat, být útulná a zároveň i praktická. Díky široké nabídce samostatných dílů na Aldo nábytek, vám můžeme představit hned několik řešení, které si flexibilně můžete přizpůsobit vašemu interiéru předsíně. Nabídka nábytku pokryje jak malé, tak prostorově velké interiéry. Představujeme řešení pro početné rodiny, tak i pro ty z vás, kteří žijí sami. V neposlední řadě, vybrat si samozřejmě můžete z mnoha designů a odstínů to vše za více než dostupnou cenu.

Předsíně pro početné rodiny

Zvolili jsme pro větší interiéry, nebo pro početnější rodiny jako základní vybavení předsíně šatní skříň a botník. Jednoduchý, ale velmi účelný design by tak měl pokrýt potřeby, které při vstupu do domu máme. Kam s botami a kam s kabátem. Na našich fotografiích máte možnost naše návrhy posoudit v podobě, kterou jsme zaměřili na maximální využití interiéru, vše z kolekce nábytku Industry. Ale i jiné kolekce se zaměřením na předsíň rozhodně stojí za to. A kolekce Nestor na fotografii níže je ideální pro velký prostor a velkou rodinu.

 

   Kolekce Nábytku Nestor

 

Velmi praktické je pro předsíň volit šatní skříň se zrcadly. Dámy jistě ví o čem mluvíme, jelikož z domu neodcházíme bez toho, aniž bychom se nezkontrolovaly. Jak vypadáme a jak nám to sluší. Také je vhodnější, pokud vám místo dovolí, vybírat z rozměrově větší šatních skříní. Pamatujte, že když přijde chladné počasí, kabáty zabírají svým objemem dost z vnitřního prostoru. A pokud je vás v domácnosti více, nastane problém, že skříň je třeba pro čtyřčlennou rodinu malá. Pak je třeba dokupovat věšák a ten nemusí být designem shodný k vybavení, které jste třeba pořídili před časem. Předsíň by všeobecně měla být ucelená, v jednom odstínu a designu.

Pokud vybavíte předsíň velkou šatní skříní, ulehčíte dalším interiérům, jako je ložnice, nebo obývací pokoj. Nemusíte tak nutně mít v každém pokoji velký kus nábytku. Předsíň je právě i z tohoto hlediska velmi výhodné zařídit. A jestli bydlíte v panelákovém bytě, nebo máte málo místa pro naše návrhy, které jsme vám představili, je i další způsob, jak vše vyřešit. Alespoň částečně.

Botníky, skříně na boty

Pokud se vám skříň na kabáty do předsíně i při nejlepší vůli nevejde, zkuste alespoň uspořádat svou obuv. Botníků, skříněk a skříní na boty je celá řada a vy tím získáte jednak úložný prostor, nebo také odkládací plochu na klíče, poštu a jiné drobnosti díky horní části botníku.

 

     

 

Nabízíme vám v podstatě dvojí řešení pro botník. Takový, který je rozdělen do skříněk s výklopným mechanismem, a skříně (opět pro početnější rodiny, jejich vnitřní uspořádání je tvořeno policemi. A i zde si můžete vybrat hned z několika rozměrů a odstínů. Botníky velmi napomáhají udržet pořádek v předsíni. Jsou to takové pořadače na boty a pokud máte doma malé děti víte, že boty se mohou hned v několika párech, nejlépe od bláta, válet všude. Pořadač, organizér, který stačí pouze vyklopit, otevřít a obuv uložit, je k nezaplacení.

 

                                            

 

Všechny výše zmíněné návrhy patří do kolekce nábytku pro vybavení vaši předsíně, která nabízí také nábytek do jiných interiérů. Můžete tak pořídit do předsíně ve stejném odstínu a designu další díly, jako komodu, šatní skříň, vše v jiných, vám lépe vyhovujících rozměrech. Velmi moderně pak působí kombinace odstínů kávy s díly v odstínu bílé. Trošku černo bílý styl, tolik populární pro interiéry. Příjemnou informací pro vás bude jistě také dostupná cena, myslíme si, že můžeme říci bezkonkurenční. S naší dopravou zdarma po celé republice pak stačí jen vybrat, co se vám líbí.