Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Netypické rozkládací stoly jídelní

Jídelní stoly, které vám představíme v dnešním článku, mají společných několik parametrů. Jídelní stoly všech designů pro vybavení kuchyní a jídelen. Jídelní stoly jsou vyrobeny z masivu, laminátové desky, ale také v kombinaci obou materiálů. Většina jídelních stolů je rozkládacích i na nadstandardní délku jídelní plochy.

Jídelní stůl Kiona, z komody, nebo psacího stolu jídelní stůl?

Ano, unikátní, důmyslné designy umí a rozhodně od španělského výrobce dokáží překvapit. Psací stůl, odkládací stolek ke stěně, velký rozkládací stůl dostupný hned v několika rozměrech dle toho, jak velkou máte návštěvu. Španělský výrobce nás svojí důmyslností, temperamentem a originálními designy nikdy nepřestane překvapovat. Rozkládací jídelní stůl, který ve složeném, stavu rozhodně nezabere žádné místo, ba naopak, můžete to ho po obědě s přáteli či rodinou využívat jako psací stolek či odkládací stolek, jak jsme zmínili již v úvodu.

                                                         

Řešení, které je ideální pro ty z vás, kteří potřebujete větší jídelní stůl opravdu jen sporadicky. Navíc, jídelní stůl si můžete rozložit hned na několik šířek, není pouze nejmenší a největší rozměr, ale je možný libovolný, postupný rozklad dle aktuálního počtu strávníků. Desky pro rozložení si musíte schovat, nelze umístit pod stůl. Kvalitní kovové pojezdy a celkový způsob rozložení na jídelní stůl pouhým vkládáním desek je snadné a rychlé. Důmyslné řešení je dostupné také v dalších odstínech.

 

                 

                                                                           

 

Jídelní stůl také s úložným prostorem?

Velmi nás vždy oslovují designy, které jsou opravdu využity na maximum. A takové designy již více jak deset let představuje v exkluzivním zastoupení na našich stránkách francouzský výrobce. Jídelní stůl s možností také rozložení, rozhodně osloví milovníky moderního designu a bílých lesků. Ale pokud máte malý prostor určený k vybavení jídelny či jen umístění jídelního stolu s židlemi i vás tento design může zlákatV podstavci jídelního stolu najdete úložný prostor, který určitě v malé místnosti nenecháte bez využití.

                                                 Jídelní stůl Be Alive

Také pod jídelní plochou najdete praktický prostor, kde můžete vložit desku v případě, že je jídelní stůl složený. A když jídelní stůl rozložíte, pod jídelní plochu můžete skrýt, uložit či odložit cokoliv jiného. Kolekce Be Alive v oblíbeném bílém lesku nabízí mnohé, také nábytek do obývacího pokoje, nebo dokonce velmi netradiční rozkládací psací stůl, který je ideální do opravdu již velmi malých prostorů.

Je velmi praktické a efektní, že se výrobci snaží v jedné kolekci vždy nabídnout nábytek současně do několika interiérů. Lze takto vyřešit například v jednom, zcela identickém designu a odstínu jídelní kout v obývacím pokoji, nebo spojení kuchyně s obývacím pokojem. Ale kolekce moderního nábytku v nabídce samostatných dílů jde ještě dál. Komody, vitríny, ale i jídelní stoly v několika rozměrech a provedeních.