Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Netradiční řešení ložnice vám poskytne komfort

Francouzský výrobce představuje zcela nový design nábytku pro vybavení ložnice. Nábytek je navržený tak, aby jste opravdu měli vše potřebné a ve vaší ložnici se cítili velmi příjemně. V nové kolekci Connect, která je určena pro vybavení ložnice, najdete i prvky spíše připomínající vybavení obývacího pokoje. Třeba televizní stěna. Ale dnes patří k běžným záležitostem, že se řada z nás ráda jako relax dívá v ložnici na televizi. I když "odborníci" na bydlení rezolutně umístění televize do ložnice odmítají. Ale známe to. Co je lepšího než ležet v posteli a koukat na oblíbený pořad. A to s nábytkem z kolekce Connect můžete snadno.

 

Ložnice, která překvapí typem nábytku, nejprodávanější kolekce Most

Jak jsme již naznačili, kolekce nábytku do ložnice je velmi netradiční. I když samozřejmě k dispozici jsou běžné díly pro vybavení ložnice, ale třeba postel má bezdrátový systém pro nabíjení mobilního telefonu a stejně tak velmi nadčasové osvětlení nadstavce. Líbí se nám ale i netradiční odstín pro všechny díly nábytku v této kolekci, které jsou ve spojení světlý buk a tmavě šedé. velký kontrast, který rozhodně dělá nábytek jiným.

 

Manželská postel Most s úložným prostorem   Manželská postel Most světlá akácie

 

Díky široké nabídce dílů můžete vybavit vaší ložnici různými způsoby. Pokud patříte k těm, kteří v ložnici relaxují u televize, pak vás určitě osloví první návrh ložnice. Místo šatní skříně je zde televizní stěna, ale úložné prostory jsou tak velké, že nahrazují lehce šatní skříň. Druhý návrh sestavení ložnice můžeme považovat za klasický, její součástí je totiž šatní skříň. Líbí se nám moderní úchytky a celkový design, který a to nám určitě dáte za pravdu je opravdu netradiční. Postel je vhodná i do malých interiérů, jelikož rovněž nabízí velké úložné prostory. A to nejen díky třem hlubokým šuplíkům, ale také díky nadstavci v jejím záhlaví. Můžete tak třeba v malém interiéru vynechat noční stolek.

 

Nábytek s úložným prostorem je zkrátka praktickou volbou za každých okolností

Jak jsme zmínili již v úvodu, součástí postele je také bezdrátové nabíjení. Doba se mění a technické vymoženosti se stávají součástí nábytku. Dnes běžně pořídíte i manželskou postel s hi-fi systémem, nabíječkou pro notebook či zabudovanou wifi. Ano, doba se opravdu mění a technika se nám pomalu, ale jistě vkrádá už i do ložnice. Nejsme sice přesvědčeni, že je to zcela dobře a vývoj nezastavíme.

 

    

 

Samozřejmostí začíná být také led osvětlení. To dodává nábytku nevšední vzhled a místnost příjemně osvětlí. Když je tma, led osvětlení dokáže vytvořit v ložnici zcela jinou atmosféru. Odstíny nábytku se změní, ložnice působí velmi romanticky.

 

Nabídka nábytku do ložnice konkrétně od francouzského výrobce nabízí vždy nejmodernější prvky na trhu. Nábytek je také kvalitní a nutno dodat, že za velmi příjemnou cenu. Dávno už neplatí, že moderní nábytek si nemůže pořídit každý, v posledních letech se moderní nábytek stává dostupný všem.