Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Netradiční ratanový nábytek

Ratanový nábytek pro interiér a exteriér má již své stále místo na www.nabytek-aldo.cz. Ratanový nábytek na našem e-shopu představujeme od dánského výrobce a to prostřednictvím rustikálního nábytku ze dřeva mahagon. Že nevíte co tím myslíme? Malá ukázka hned na začátek.

 

    

 

Elegantní díly rustikálního nábytku ve sněhově bílém odstínu. Ratanové koše jsou samozřejmě vždy v ceně daného dílu. Dřevo mahagon jako materiál patří k nejkvalitnějším masivům, nabízí vysoký stupeň tvrdosti a nábytek je tak odolný vůči mechanickému poškození. Interiéry vybavené rustikálním nábytkem dánského výrobce jsou překrásné. Jedná se také o nábytek značkový pod názvem Nova Solo.

 

 

Technoratan a přírodní ratan

Mezi těmito materiály je opravdu značný rozdíl. Klasický přírodní ratan například pro použití výroby zahradního nábytku je méně výhodný, s ohledem na menší odolnost vůči povětrnostním vlivům a UV záření. Ale přírodní ratan je vhodný materiál právě pro nábytek, který nabízí dánský výrobce, jelikož nábytek je samozřejmě v interiéru a není vystaven působení povětrnostních vlivů.

Z tohoto důvodu výrobci přišli na trh s novým materiálem, který je znám pod názvem technoratan, nebo odborněji technický ratan. Materiál, který věrně imituje klasický ratan, rozdíl pouhým okem nepoznáte, rozdíl můžete vnímat až na dotek. Nabídka zahradního nábytku na Aldu je z technoratanu, klasický ratan najdete na dílech a sestavách nábytku pro interiéry. Technoratan nevyžaduje žádnou péči, je odolný vůči povětrnostním vlivům a UV záření a nabízí velmi dlouhou životnost. Zahradní nábytek z technoratanu tak nemusíte složitě na zimu schovávat do garáží, či hospodářských budov. Zahradní nábytek patří k luxusním a velmi elegantním, nabízí vysoký komfort nejen svým designem, křesla, pohovky, ale také kvalitními poduškami, které jsou vždy v ceně zahradní sestavy.  Přírodní ratan jak jsme již uvedli je z převážné většiny u samostatných dílů nábytku sloužící pro vybavení interiéru.

 

    

 

 

Ratanové sestavy pro interiér i exteriér

Nabídka ratanových sestav je v mnoha případech zařazena do kategorie rustikálního nábytku a také nezapomeňte na rustikální nábytek v sestavách. Design a zpracování je tak kvalitní, že opravdu sestavy můžete použít k jakémukoliv účelu. Ratanové sestavy jsme vybírali s ohledem na vysokou kvalitu a netradiční design při zachování trendy vlivů moderního bydlení. Komofortní podušky sestav nabízejí pohodlí, skleněné desky stolu jsou praktické, chrání ratan před nečistotou z jídla a nabízí zcela rovný povrch. Ratanové soupravy, či spíše soupravy, sestavy ze dřeva mahagon a ratanu vyžadují velkou počáteční investici, která se vám však v průběhu několika málo let vrátí.

 

 

Rustikální nábytek s ratanem je věčný a ratanový nábytek z klasického přírodního materiálu do vašich interiéru je originálem, připomínající exotické země, které mnohdy nikdy nenavštívíme. Sledujete nabídku ratanového nábytku a nábytku z technoratanu, kterou v měsíci březnu budeme stále rozšiřovat o nové segmenty a sestavy.