Showroom info

Navštivte náš nově otevřený showroom v Brně a prohlédněte si naše produkty.

Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Netradiční psací stoly

Před nedávnem jsme vám představili nové návrhy psacích stolů, které jsme získali od německého výrobce. Kvalita odpovídá pověstné preciznosti výrobce, který klade důraz na detaily a použité materiály. Ale především jeho návrhy designů jsou zcela něco nového, jiného. Dnes vám chceme přiblížit nabídku netypických a velmi funkčních psacích stolů, jak pro děti, tak pro dospělé do kanceláře. A je opravdu z čeho vybírat. Široká nabídka odstínů, ale také materiálů, včetně dřeva borovice.

 

 

Stylové psací stoly ze dřeva

Velmi oblíbeným materiálem a to již několik let, jsou designy, kde je použitým materiálem dřevo. Většina z vás zná tento materiál pod označením jednoduše masiv. Německý výrobce přináší nabídku z dřeva borovice, které je pro zachování jeho zdravotní nezávadnosti ošetřené vodou ředitelným lakem. Přírodní odstín dřeva v jeho skutečné podobě. Ale najdete u nás také takové stoly, které jsou mořené a to do nečekaných barev, pokud hovoříme o masivu. Především pak pro děti. Dřevo od růžového až po modrý odstín. Mezi oblíbené patří také úprava v transparentní bílé, kdy odstín zachovává viditelnou strukturu dřeva. Co je však na psacích stolech z masivu netypické, je design. Nejedná se již o stylový návrh, na který jsme možná zvyklí a možná některé z vás od pořízení stolu ze dřeva odrazovalo. Dnešní nabídka, to jsou také moderní designy, které mohou nabídnout spousty funkcí.

 

A to je nabídka právě německého výrobce. Design vytvořil tak, aby práce na počítači, či učení, kreslení zase pro děti, bylo co možná nejpohodlnější, s ohledem také na správné držení těla. Například u návrhu, který představujeme na naší první fotografii můžete změnit výšku psací plochy, ale také její sklon. Od vodorovné polohy až po požadovaný úhel vyhovující dané, konkrétní činnosti. Masiv v jeho nové, netradiční podobě, designu.

 

Nábytek z masivu v nejrůznějších odstínech

 

Na naší druhé ilustrační fotografii zase můžete vidět nabídku netypických odstínů pro nábytek z masivu, jak jsme již zmiňovali. Ke každému psacímu stolu výrobce nabízí další praktické doplňky pro práci. Především pak pohodlné pojízdné kontejnery na kolečkách a široký výběr židlí, také pro děti, v nejrůznějších odstínech. Letos je v této kategorii opravdu z čeho vybírat, včetně moderních materiálů a designů.

Novinky do schránky

Každý týden to nejzajímavější ze světa bydlení.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.