Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Netradiční pracovna z rustikálu

Ve včerejším článku jsme vám představili bezkonkurenční rustikální jídelnu a ložnici. Dnes si vám dovolíme představit celou sestavu ojedinělé rustikální pracovny, říkáme také novému trendu industriální pracovny, které nadchnou nejen milovníky tohoto originálního nábytku. Na našem portále jsme tyto pracovnu zařadili do kategorie industriální nábytek. A pokud nejste příliš milovníci netradičního nábytku, moderní designy u nás rovněž najdete a to v kategorii kancelář. 

Industriální design má své kouzlo

Na následující fotografii vám představuje netradiční pojetí kanceláře sestavené ze samostatných dílů. Tuto pracovnu si můžete objednat jako celek, nebo si právě vybrat ze samostatných dílů takové segmenty, které se hodí do Vašeho interiéru. Všechen nábytek stejně jako tato pracovna je vyroben z laminátu v základním odstínu hnědé barvy vždy v kombinaci s kovem černé barvy. Povrchová úprava je vysoce kvalitní, kov dodává pevnost a stabilitu.

 

    

 

Možnosti nekonečného výběru

Netradičně zařízená kancelář může být pomocí samostatných dílů nábytku ve velmi moderním designu, ale také ve stále vyhledávanějším klasickém stylu. Velkou výhodou, pro Vás zákazníky, je to, že si můžete samozřejmě také vybrat z mnoha možností.

 

                                          

 

Jak tedy vybrat správně psací stůl? Zaměřte se na detaily a výšku osoby, která u psacího stolu bude sedět. Pokud se jedná o školáčka, pak úložné prostory nikterak nevadí, ale pokud se jedná o dospívající dítě, pod pracovní plochou by měl být volný prostor. Ptáte se jak nahradit úložné prostory u psacího stolu?

   

A my věříme, že řada z vás, kteří jste si již psací stůl z nabídky industriálního designu pořídili, tento kontejner potěší. Pravdou je, že tento kontejner opravdu k industriálním psacím stolům chyběl. Jsme tedy velmi rádi, že můžeme do naší nabídky praktický prvek v podobě kontejneru na pojezdech zařadit. Konstrukce z kovu zajišťuje jeho pevnost a stabilitu, pojezdy možnost snadného a rychlého přemístění, pořadače zase pomáhají k přehlednější organizaci vaši složek a dokumentů. Laminátová deska je snadná na údržbu a navíc zajišťuje také velmi dostupnou cenu. Kontejner, který bude právoplatným pomocníkem k vašemu psacímu stolu.