Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Netradiční patrové postele s multifunkčním využitím

Výrobci se snaží neustále design dětského nábytku zdokonalovat a cílem je maximální využití designu v daném interiéru. Co dnes vlastně představuje pořízení patrové postele do dětského pokoje? Je to jen vyřešení místa na spaní pro dvě děti? Ne, dnešní design nabízí řadu dalších, velmi praktických funkcí pro patrové postele. Pořízením moderní patrové postele získáte dokonce i místo na spaní pro tři děti, nebo řadu úložných prostorů, jsou i patrové postele se zabudovanou šatní skříní a celá řada dalších vymožeností, které vám dnes představíme.

 

Dětská patrová postel pro jedno, nebo dvě děti

Mezi nejoblíbenější patrové postele patří ty, které nejvíce ušetří místo v dětském pokoji vašim ratolestem na hraní. A aby jste ušetřili místo v pokoji opravdu efektivně, ideální je právě pořízení multifunkčního řešení. Nejzajímavější designy představuje na našich stránkách francouzský a belgický výrobce dětského nábytku. Můžete si vybrat patrovou postel pro jedno dítě s přistýlkou, kterou rozložíte jen v případě potřeby, nebo patrovou postel pro dvě děti a samozřejmě patrovou postel pro tři děti. Pro všechny patrové postele platí možnost úložných prostorů. Ale nejlépe bude multifunkční design představit na ilustračních fotografiích.

 

Patrová postel Pino grey   Patrová postel Pino grey

 

Belgický výrobce představuje patrovou postel s místem na spaní buďto pro jedno dítě, nebo když máte návštěvu můžete praktické křeslo rozložit na druhé lůžko. Nebo můžete mít praktické křeslo rozložené v průběhu noci a přes den složené, lze tak stále využívat patrovou postel pro dvě děti. Složením lůžka na křeslo umožníte dětem v průběhu dne zvětšit prostor na hraní. Velmi se nám líbí další funkce postele a to umístění psacího stolu, který je doplněn praktickými policemi. nechybí ani bezpečnostní prvek v podobě zábrany po celém obvodu horního lůžka. Materiálem nejen této patrové postele, ale i řady dalších je u belgického výrobce dřevo borovice, v našem případě v transparentním bílém odstínů. Nabídka patrových postelí z masivu belgického výrobce je opravdu široká a vybrat si můžete z nejrůznějších designů dle toho, co právě akutně potřebujete v dětském pokoji řešit nejvíce.

Dětská patrová postel pro dvě, tři děti s úložným prostorem

Francouzský výrobce na rozdíl od belgického, klade větší důraz na úložné prostory. Představíme vám velmi funkční designy, kterými máte šanci opravdu velmi prakticky zařídit rozměrově malý interiér více dětí. V nabídce francouzského výrobce najdete patrové postele pro dvě děti, nebo patrové postele pro tři děti s přistýlkou. Ta má podobu šuplíku, který pokud do něj nevložíte matraci, lze využít jako klasický úložný prostor. Volba samozřejmě dle vašich potřeb. Dalším řešením je patrová postel pro dvě děti třeba se zabudovanou šatní skříní.

 

    Patrová postel Stim

 

První ilustrační fotografie nabízí patrovou postel, která řeší místo na spaní pro tři děti. V průběhu dne můžete šuplík zasunout pod postel a uvolnit tak dětem místo na hraní. I při návrhu řešení místa na spaní pro tři děti, doplnil výrobce postel ještě úložným prostorem. Ten je důmyslně schován pod schůdky a podél lůžek jsou praktické police třeba na knížky či hračky. I zde není opomenuto několik bezpečnostních prvků jako je zábrana podél celého horního lůžka, nebo zábradlí u schůdků. Druhý design sází ještě více na množství úložného prostoru, ale není zde možnost místa na spaní pro tři děti. V levé části postele je umístěná dvoudvéřová šatní skříň, nechybí šuplík pod dolním lůžkem jako klasický úložný prostor a obě lůžka jsou také doplněna odkládacími policemi. Francouzský výrobce nabízí patrové postele z laminátové desky, která po obvodech, tedy na nosných konstrukcích dosahuje tloušťky až 25 mm. Vysoká kvalita postelí a multifunkční design jsou aspekty, které z těchto postelí udělaly ty nejvíce prodávané produkty v kategorii dětského nábytku.

Dětská postel vyvýšená

Kromě patrových postelí, které nabízí místo na spaní pro více dětí, je fenoménem dnešní doby ještě patrová postel pouze pro jedno dítě. Design, který má také za cíl maximální úsporu místa v interiéru dětského pokoje. Design má vyvýšením lůžka a díky tomu takto vzniklému prostoru pod ním, nabídnout dítěti další prostor navíc, třeba pro umístění psacího stolu, regálu či komody pod lůžkem. Když máte možnost pod vyvýšené lůžko umístit další nábytek, ušetříte tak značný prostor v dětském pokoji. Tuto nabídku funkčních patrových postelí přináší jak francouzský tak belgický výrobce.

 

    Patrová postel Higher

 

Opět velmi praktické řešení, kdy ušetříte místo v malém dětském pokoji, byť i jednomu dítěti. nabídka moderních, velmi funkčních designů je opravdu široká a lze zařídit interiér nejrůznějších rozměrů a tvarů. Moderní design dávají možnost každý interiér dětského pokoje zařídit velmi příjemně, kdy nemusí být daná místnost opravdu přecpaná nábytkem. Dnes děti můžou mít v interiéru i místo na hraní.