Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Netradiční nábytek pro nejmenší

V minulém článku jsme vám představili francouzský nábytek do dětských pokojů. Dnes se opět zaměříme na děti, kdy představíme netradiční dětský nábytek pro naše nejmenší děti. I tento dětský nábytek se vyznačuje vysokou kvalitou, na kterou francouzský výrobce klade velký důraz.

Netradiční šatní skříň

Designový nábytek přináší nejen dané užitkové vlastnosti, jako třeba potřeba úložného prostoru, ale také řadu dalších přídavných hodnot s ohledem na to, pro koho je nábytek určený. A tak místo velké, pro malé dítě nepraktické šatní skříně, kde stejně na oblečení zavěšené na šatní tyči nedosáhne, nebo na trička na horní polici, vám přinášíme řešení přesně dle vzrůstu dítěte, ale také toho, co dítě předškolního věku je schopno dokázat.

 

 

                                                      

 

 

Otevřená šatní skříň s regálem snadná pro použití i malého dítěte, přehledná a navíc, designově vypadá skvěle. V kolekci nábytku Anatole najdete vše pro vybavení pokoje miminka a předškoláka a ještě k tomu několik bonusů navíc. Ale možností je více, třeba i z nabídky belgického výrobce v podobě kolekce Casami.

 

    

 

V kolekci dětského nábytku Casami od belgického výrobce máte na výběr z několika odstínů šatních skříní v identickém tvaru domečku, které lze k sobě vzájemně spojovat. Spolu s regálem rovněž v podobě domečku tak můžete v interiéru dětského pokoje vytvořit elegantní a velmi praktickou šatní stěnu. A dle počtu pořízených skříní bude mít vaše sestava potřebné rozměry. Pokud se vám líbí sestava na fotografii, pak je v ní využito všech typů odstínů skříní v kolekci Casami a sestava je doplněna jedním regálem. Odstíny velmi trendy, pastelové, vhodné pro vybavení dětského pokoje holky i kluka.

A co další doplňky do dětského pokoje?

Nesmí chybět tabule na psaní, nebo boxy na hračky. To vše v naší nabídce najdete a jsou to díly nábytku, které pomůžou v pokoji udržet pořádek a přitom pouklízet vám nezabere moc času. Jako příklad uveďme box na hračky, který je velmi kvalitní a díky designu praktický. Vnitřní prostor je rozdělený ještě na další dva, kde jeden se třeba může stát prostorem na knížky a druhý na hračky. Díky elegantnímu designu lze využívat box na hračky až do dospělosti, pouze s věkem se bude samozřejmě měnit obsah skříňky. Belgický výrobce v identickém designu a odstínu nabízí vše pro vybavení dětského pokoje. Box na hračky lze rovněž pořídit v celé řadě dalších, pastelových odstínů. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu.

 

    

 

Doplňky do dětského pokoje mají své kouzlo a do dětského pokoje patří. Další kategorií a to je již to nejvíce příjemné při rekonstrukci či obyčejné přeměně pokoje, jsou dekorace. Plyšáky, obrázky, koberečky, to vše přeci do pokoje dětí patří.