Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Netradiční nábytek, který osloví originálním designem

Dnes vám představíme nábytek pro náročné. Nábytek, který je originální a rozhodně potěší také kvalitou. Představíme vám kolekce do jídelny, obývacího pokoje i ložnice. Nábytek v retro designu, nábytek moderní i nábytek rustikální. Designy, které mnohé z vás osloví i netradičním odstínem, třeba právě spojení sytě modrého odstínu s přírodním odstínem některé s imitací dřeva. Nabídka, kterou vám dnes představíme může být i inspirací co se týče výmalby stěn či bytových doplňků. A tak si možná mnozí z vás ještě myslí, že co je hezké je nepraktické, opak je pravou a dnes vás o tom přesvědčíme.

Obývací pokoje může mít opravdu hodně podob, ale vždy by měl být komfortní a pamatovat na všechny členy v domácnosti. Komfort je opravdu zásadní. obývací pokoj by neměl být jen na ukázku pro návštěvy, ale je to denní, společenská místnost a tak by měl být obývací pokoj opravdu vnímán. A je úplně jedno, v jakém odstínu nábytek bude. Nezapomínejte rovněž na údržbu a nábytek vybírejte i podle toho zda máte či nemáte malé děti.

 

Jídelní stůl kulatý rozkládací Dina industry   Obývací pokoj v sestavě Nova colors

                               

Obývací pokoj, flexibilita především

Španělský výrobce přichází na trh s celou řadou velmi nadčasových obývacích stěn, které vás v mnoha ohledech překvapí. Především ale, je to možné sestavení obývací stěny do pravého úhlunebo po jedné přímce, tedy lépe řečeno v jedné linii. A to se přeci velmi hodí, můžete tak přizpůsobit obývací stěnu více prostoru či tvaru vašeho obývacího pokoje. Výrobce nabízí také velmi členité úložné prostory v podobě mnoha polic, skříněk regálů a odkládacích míst, můžete si tak své věci rozhodně lépe zorganizovat. Obývací stěna, kterou vám nyní představujeme patří k velmi trendy designům.

 

Obývací stěna 4K - dva způsoby sestavení   Obývací stěna 4K - dva způsoby sestavení

 

Jak zařídit jídelnu?

Pokud máte to štěstí a disponujete několika místnostmi, takže si můžete dovolit i samostatnou jídelnu, máme také pro vás několik originálních řešení či můžeme říci návrhů sestav. Co je vlastně v jídelně nejdůležitějším elementem? No rozhodně přeci jídelní stůl. Můžete pořídit klasický jídelní stůl, nebo pokud se vás potkává někdy více, tak je dobré mít rozkládací jídelní stůl. A dnešní možnosti jsou dech beroucí. Třeba možnost rozložení psacího stolu na jídelní stůl pro osm osob? Není problém.

 

Rozložitelný jídelní stůl, psací stůl, komoda v jednom, Kiona glossy white    

 

Španělský výrobce se velmi při návrzích designů do různých místností, soustředí na pokud možno co největší úsporu místa v interiéru. A u rozkládacího stolu z kolekce Kiona, stolu, který vám navíc představujeme v několika odstínech, vás design rozhodně překvapí. Nyní nabízíme verzi rozkládacího jídelního stolu ve velmi oblíbeném odstínu bílého lesku. Španělský výrobce nás svojí důmyslností, temperamentem a originálními designy nikdy nepřestane překvapovat. Rozkládací jídelní stůl, který ve složeném, stavu rozhodně nezabere žádné místo, ba naopak, můžete to ho po obědě s přáteli či rodinou využívat jako psací stolek či odkládací stolek, jak jsme zmínili již v úvodu.

Řešení, které je ideální pro ty z vás, kteří potřebujete větší jídelní stůl opravdu jen sporadicky. Navíc, jídelní stůl si můžete rozložit hned na několik šířek, není pouze nejmenší a největší rozměr, ale je možný libovolný, postupný rozklad dle aktuálního počtu strávníků. Desky pro rozložení si musíte schovat, nelze umístit pod stůl. Kvalitní kovové pojezdy a celkový způsob rozložení na jídelní stůl pouhým vkládáním desek je snadné a rychlé. Důmyslné řešení je dostupné také v dalších odstínech přírodních dekorů.

Co je vlastně netradiční nábytek?

Asi nejlépe vystihuje netradiční nábytek slovo "elegantní" nábytek. A asi tušíte, že pokud hovoříme o nábytku, který nepatři do skupiny sektorového, pak pořizovací cena je samozřejmě vyšší. Ale to je zřejmé určitě i z fotografií, na kterých je vidět náročnost designu. jen polstrování třeba na jídelních židlích, nebo použitý materiál tvrdého bukového dřeva, to vše navyšuje pořizovací cenu. Výsledkem je však velmi originální design ve vašem interiéru, který určitě bude každý obdivovat a vy se budete cítit doma opravdu jako doma.

 

                                                                             Jídelní sestava rozkládací stůl a čtyři židle Caro pink

 

 

Návrh jídelní sestavy s velmi elegantními židlemi nejen odstínem, ale rovněž vlastním designem. K jídelním židlím pak přísluší v této sestavě rozkládací jídelní stůl, který vás stejně jako jídelní židle potěší vysokou kvalitou. Využití pastelové růžové jako potahové látky pro jídelní židle je asi to, co v celkovém dojmu vytváří tak elegantní jídelní sestavu. Kvalitní nábytek z bukového dřeva, laminátu a mdf desky. Bukové dřevo bylo použito pro podstavce jídelního stolu a konstrukci jídelních židlí. Servírovací plocha jídelního stolu s povrchovou úpravou poctivou dýhou, podstavce jídelních židlí s povrchovou úpravou lakem. Zkrátka netradiční může být cokoliv, třeba právě i růžový odstín u jídelních židlí. Netradiční je pro každého asi něco jiného a tak je to jen dobře.