Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Netradiční ložnice překvapí svými možnostmi

Výběr nábytku ovlivňuje řada faktorů. Nejen to, zda je design příjemný, ale také to, kolik máte v daném interiéru místa pro jeho umístění. Bohužel často musíme ze svých představ slevit především z důvodů nedostatku místa v interiéru. Většina disponuje spíše malým, než větším prostorem. A pokud je to i váš problém, dnes si představíme důmyslné designy ložnic od francouzského výrobce, který uvedl na trh v posledních měsících zcela nové sestavy či řekněme návrhy. Dnešní design ložnic je unikátní především v řešení malých interiérů, kdy téměř vždy chybí úložný prostor. Proto je zde nabídka nových manželských postelí s nadstavcem, které pojmou až překvapivé množství předmětů. Přitom nadstavec využívá prostor nad zemí, ne ní a tím ušetříte místa nejvíc. Pojďme si postupně projít nabídku nových ložnic v nadčasovém designu.

 

Manželská postel s nadstavcem řeší nedostatek místa

Kolekce nábytku Charly a Most jsme pro vás sjednotili do nádherného celku. Řada možností, vybavení ložnice pro jednoho, ideálně studenta, nebo vybavení ložnice v tradičním duchu pro dva. Díky široké nabídce dílů máte řadu možností a navíc francouzský výrobce zvolil tolik oblíbené skandinávské spojení odstínů. Vyberte si nábytek dle svých potřeb a vykouzlete si ložnici, kde vám určitě nebude nic chybět. Kolekce nábytku Most a Charly ideálně tam, kde není opravdu moc místa a kde je třeba šetřit každým centimetrem.

 

    Postele Most patří k velmi oblíbeným

 

Řešení na fotografii je také velmi vhodné pro osoby žijící takzvaně "single". Mladí než založí rodinu a věnují spíše kariéře, žijí vesměs v malých pronajatých bytech. Ale i zde je potřeba zařízení ložnice, ovšem málokdy je k dispozici velká místnost. Výrobci proto přicházejí s nabídkou nejen manželských postelí s nadstavcem o rozměru místa na spaní 160x200 cm, ale také s nabídkou postelí pro jednu osobu o velikosti místa na spaní 140x200 cm. Může si vybrat jak pár, tak jedinec. Kromě nadstavce je u postele také sada dvou šuplíků. Design, který opravdu ušetří spousty starostí, kam všechny šaty a další drobnosti uložit.

 

Nabídka designů nábytku do ložnice je široká

Také výběr ložnic či samostatných dílů nábytku do ložnice se velmi rozšířil. Dnes je nabídka tak široká, že mnohdy je stěží si jen vybrat. Jsou zde designy velmi nadčasových, moderních ložnic, ale nechybí ani rustikální ložnice a v neposlední řadě v posledních měsících tolik oblíbený retro design. Jak si tedy správně vybrat? Jak jsme již zmínili, je třeba jít cestou praktického využití nábytku. Nejde jen o to, zda se vám nábytek líbí i když samozřejmě musí. Ale před samotným pořízením ložnice u prodejce zjistěte, co vše vám je daný design schopný nabídnout. Možná, že mnohdy budete až překvapeni skrytými možnostmi nábytku. Dalším příkladem velmi praktického řešení ložnice může být sestava v moderním stylu.

 

Manželská postel Lanka

 

Španělský výrobce začal představovat kolekce na příští rok a musíme říci, že se nám velmi líbí. Nejen moderní, minimalistický design, ale rovněž bílý odstín, který je tolik žádaný a do ložnic je jedním z nejvíce oblíbených. Pokud i vy máte malou ložnici tak musíte vědět, že bílý odstín je dobrá volba, jelikož dokáže opticky místnost zvětšit. Pokud je vaše ložnice menších rozměrů, manželská postel z kolekce Lanka vám kromě místa na spaní nabízí nabízí také nadstavec s policemi v jejím záhlaví, úložný prostor v přední části postele a sadu dvou hlubokých šuplíků. Úspora místa ve vaší ložnici značná. Samozřejmostí je v naší nabídce vždy rošt k posteli v ceně a doprava zdarma.

 

                                                     Manželská postel Lanka grafitK manželské posteli lze v identickém designu pořídit rovněž další nábytek, jelikož bílý nábytek je snad v největším zastoupení na našich stránkách, nebo lze také postel pořídit v menším rozměru místa na spaní, ale i zcela odlišném odstínu. Možností je v kolekci Lanka celá řada, dokonce tyto unikátní postele pořídíte jako řešení místa na spaní pro vaše dítě.

Zařídit ložnici tak, aby postupem času nepůsobila jako skladiště dnes už není žádný problém. Vše může mít své místo a ložnice i v malém interiéru může být příjemně uspořádána. Nabídka designů a odstínů je velmi široká, určitě si každý z vás vybere.