Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Netradiční dětský pokoj pro slečny

Dnes vám chceme představit kolekci dětského nábytku Smoozy od francouzského výrobce. Kolekce nabídky samostatných dílů v netradičním designu, ale také netradičním spojení odstínů bělené, popelavé borovice se sytě růžovou. Ano, dětský nábytek je určen pro slečny, malé i ty větší. Jedním slovem pak můžeme kolekci nazvat "elegantní". Na Aldo nábytku najdete jak jsme již uvedli samostatné díly, z kterých si vy sami můžete sestavit váš interiér vlastně na míru, ale najdete u nás také naše návrhy, jak by dětský pokoj mohl vypadat. Na naši první fotografii představujeme návrh dětského pokoje pro malé interiéry, kde je třeba šetřit místem.

 

      

 

Dětský nábytek z kolekce Smoozy je netradiční, jelikož můžete měnit odstíny zakončovacích lišt. V každém balení, v každém díle nábytku obdržíte jak modrý, tak růžový odstín ozdobné lišty. Dětský nábytek z této kolekce je tak vhodný jak pro holku, tak pro kluka a vůbec nejvíce ideální je v případě, že potřebujete zařídit jeden interiér, jeden dětský pokoj sourozencům, holka a kluk. Nábytek mohou mít barevně rozdělen ozdobnými lištami, které spojuje základní odstín imitace dřeva borovice, konkrétně bělené borovice. Design, jehož autorem je francouzský výrobce, pak nahrává rodičům, kteří nemají pro vybavení interiéru příliš velkou místnost. Kolekce osloví třeba rodiče panelákového typu bydlení, čemuž nahrává i úsporný design dětských postelí v této kolekci.

 

    

 

Francouzský výrobce zvolil pro úsporu místa vyvýšené umístění lůžka díky čemuž vzniká prostor pod ním pro umístění psacího stolu a velkého počtu polic. Pořízením jedné patrové postele tak zabezpečíte místo na spaní i místo na přípravu do školy. Po celém obvodu vyvýšeného lůžka je bezpečnostní zábrana, která zamezuje pádu dítěte z výšky. Krásný moderní až minimalistický design je ideálním pro vybavení dětského pokoje v interiéru panelákového typu. A pokud zařizujete celý dětský pokoj, pak v identickém designu můžete v kolekci Smoozy pořídit celou řadu dalších dílů nábytku jako je třeba skříň, komoda, ale také noční stolek či jiný typ postele. Kolekce nabízí barevné varianty nábytku jak pro holky, tak pro kluky.