Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Netradiční dětský nábytek, nově na Aldu

Další novinkou na našem portále je dětský nábytek francouzského výrobce. Je opravdu netradiční v tom, že v něm převládá barevnost a nápaditost. Dnes vám představíme dětský pokoj v moderním designu a odstíny určený slečnám, větším i těm menším. Samostatné díly nábytku v nabídce dovolují vybavit jako větší, tak menší interiér, k dispozici je na výběr také samostatné dětské postele v případě, že chcete nějaké úsporné, multifunkční řešení. A nechybí samozřejmě použití růžového odstínu.

Dětský pokoj pro holky do malého interiéru

Návrh řešení pro malé interiéry v podobě praktické dětské postele "multifunkční", která samozřejmě kromě úložného prostoru v podobě šuplíků a psacího stolu, nabízí mnohem, mnohem víc. Díky novým technologiím povrchových úprav, může výrobce nejen pro postel, ale i další díly pro kompletní sestavení dětského pokoje, jako například komoda, klasická postel, nebo šatní skříň, nabídnout velmi netradiční odstín. 

 

 Dětský pokoj Chic    Multifunkční dětská postel Chic

 

Dětský pokoj pro holky do většího interiéru

Návrh na fotografii je řešením dětského pokoje i pro větší slečnu, můžeme tedy označit i jako vhodný návrh pro vybavení studentského pokoje. Také dětský pokoj, jako všechny další v našem e-shopu, si můžete vybrat na základě nabídky samostatných dílů. Nemusíte pořizovat něco, co by jste v dětském pokoji měli zbytečně navíc. Co vše francouzský výrobce nabízí vám přikládáme v malém přehledu dílů.

 

Dětský pokoj Biotiful    Dětský psací stůl Biotiful

 

Krásná, elegantní a v nádherných odstínech. Ano, taková je postel z kolekce Biotiful od francouzského výrobce, kde již od pohledu je zřejmé, komu toto příjemné místo spaní je určeno. Kolekce dětského nábytku Biotiful splňuje všechna očekávání menších i větších dívek a dětský pokoj vybavený nábytkem z této kolekce bude splněním jejich snů. 

                                                          

Dětská postel, která je doplněna, ale jen náznakem rustikálními prvky a to dodává nejen posteli, ale všem dílům z kolekce pomyslnou eleganci. Reprezentativní design každé školačky, navíc v těch nejoblíbenějších odstínech snad každé dívky. A kdo jiný může potřebám dívek rozumět více, než právě francouzský výrobce. Vždyť Francie je od nepaměti zemí, která udává módu, nabízí tu nejlepší kosmetiku a parfémy, zkrátka Francie dívkám a ženám rozumí.