Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Netradiční design francouzské kolekce Titouan

Francouzský výrobce zvolil pro kolekci dětského nábytku Shelter skandinávský design. Neutrální, tradiční pro skandinávský design odstíny jsou vhodné pro holku i kluka. V kolekci najdete také velmi úsporná řešení v případě, že potřebujete maximálně šetřit místo v místnosti, jelikož je pro vybavení dětského pokoje nemáte moc místa. A pro tento modul rozhodně doporučujeme právě pořízení nádstavce, jak je uvedeno v našem návrhu. Můžete si ale také sestavit dětský pokoj z nabídky samostatných dílů a pořídit nádstavce dva, jeden nad dětskou postel, tak jak jsme zvolily my, ale nádstavec lze umístit také nad psací stůl. nechybí ani sada dvou šuplíků pod lůžkem, které se vždy v malém prostoru využijí.

                                           

Kolekce Shelter od francouzského výrobce je vyrobena z laminátové desky tloušťky 25 mm, odstín světlého dubu v jeho imitaci se sněhově bílou. Montáž je snadná a nenáročná díky precizní výrobě a rovněž jak jsme uvedli, celá sestava dětského pokoje může být jiná díky nabídce samostatných dílů. Třeba právě vy zvolíte místo klasické postele, multifunkční dětskou postel.

Vybrat si můžete z několika typů postelí

Spojením dvou kolekcí francouzského výrobce, Bibliobed a Shelter, získáte možnost na zařízení dětského pokoje dvou, nebo tří dětí se vším všudy. V hlavní roli je samozřejmě tolik oblíbená patrová postel se se schůdky a šuplíkem, který lze využít jako klasický úložný prostor, nebo přistýlku, pokud do šuplíku vložíte matraci. Dalšími díly je pak nábytek z kolekce Shelter, který je ve zcela identickém designu i odstínu, jako patrová postel. Spojením těchto dvou kolekcí získáte řadu nejrůznějších možností pro vybavení dětského pokoje školáků i předškoláků. Kvalitní zpracování, na které jsme již u francouzského výrobce za deset let spolupráce zvyklí a vás zákazníky potěší.

                                             Dětský pokoj Shelter s patrovou postelí

 

Pokoj pro malé i velké

Díky výběru samostatných dílů a široké nabídce postelí, můžete svým dětem vytvořit příjemný a originální dětský, nebo studentský pokoj, dle svých možností. Na horní fotografii, můžete vidět návrh studentského pokoje, který ale ve finální podobě díky vašemu výběru může vypadat zcela jinak. Na druhé fotografii si představíme další z návrhů dětského pokoje. Francouzský výrobce klade velký důraz na kvalitu a bezpečnost vašich dětí a kvalita to je také materiál.

 

     

 

Nábytek Aldo, design, který nikde jinde nenajdete

Mít výhradní zastoupení od daných výrobců a nemusí to být pouze francouzský výrobce patrové postele Bibop, ale také třeba zastoupení španělského výrobce, má pro vás zákazníky určitou váhu spolehlivé společnosti. Výhradní zastoupení není jednoduché získat a my jako prodejce nábytku jsme velmi rádi, že tímto zastoupením se můžeme pochlubit hned u několika výrobců. Navíc pro vás jako zákazníky má výhradní zastoupení kouzlo v tom, že interiér dětského pokoje vašich dětí bude originální a netradiční. Výhradní zastoupení je také o nádherných designech, které je třeba pro vás zákazníky získat a o to se snažíme již několik let. Nábytek s duší, nábytek s temperamentem, nábytek od Aldo.

Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí postele v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.