Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Netradiční design dětského nábytku

Dnes vám představíme několik novinek na našem portále a to dětský nábytek francouzského výrobce. Jednotlivé díly si můžete vybrat vždy v dané kolekci dle vlastních potřeb. Výhodou sestavy je, že nemusíte pořizovat nic co nepotřebujete. Kolekce nabízí velmi originální segmenty dětského nábytku ve velmi příjemných odstínech a především praktické s maximálním využitím prostoru daného pokoje.

                                                                 Kolekce Nábytku Kiddy

Dětská postel pro kluky jak dělaná

Belgický výrobce vám nabízí možnost, že vy sami rozhodnete o tom, jak bude finální podoba dětské postele vypadat. Možnost volby látkových dekorací je jen na vás. A pokud je vaše ratolest živější, pak pořízení postele s dekoracemi s motivem vesmíru do dětského pokoje je ideálním řešením. Dětská postel pak nemá jen funkci spaní, ale rovněž slouží pro zábavu. Látka pod lůžkem zakryje prostor a ten pak lze využívat jako skrýš. 

     

 

Dětská postel pro menší slečny

Jak jsme již zmínili na počátku, u nás si vyberete také z nabídky samostatných dílů. Vaší holčičce uděláte nesmírnou radost, protože nábytek z kolekce Chic, je opravdu španělsky "chic". Nejoblíbenější u holek a malých slečen spojení odstínů bílé a růžové, kdy růžového odstínu je tak akorát a celkový design je velmi působivý. Ale dětská postel, kromě nádherného designu je i velmi praktická, co ocení především rodiče, kteří mají pro vybavení dětského pokoje k dispozici jen menší místnost, nebo mají dětí dvě a k dispozici jen jeden pokoj.

 

     

 

Dětský pokoj, jako celek

Váš interiér dětského pokoje nabízí velký a dostatečný prostor? Nejste rozhodní a neumíte si naplánovat, které segmenty z této originální sestavy zakoupit? Pak pro vás máme návrh kompletního dětského pokoje, který se skládá právě s předvedených segmentů. Názorně u nás vždy najdete také příklad, jak budou jednotlivé díly dětského nábytku v daném interiéru vypadat. Sestavte vašim malým princeznám království, v kterém jim bude opravdu příjemně.  Dětský pokoj nabízí množství velmi elegantního dětského nábytku ve velmi příjemných odstínech. Vaše malé ratolesti se v takovém dětském pokoji budou cítit jako opravdové princezny.

 

Dětský pokoj Billy    Dětský pokoj Arthus

 

Netradičních a musíme konstatovat že čím dál více originálních designů dětského nábytku neustále každý rokem přibývá. A jelikož nábytek Aldo už je do jisté míry značkou netradičních designů francouzského, německého a dánského výrobce, určitě si u nás pro své ratolesti vyberete.