Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Netradiční bytové doplňky, řešení malých interiérů

Výrobci se snaží přinášet stále více důmyslnější designy, které kladou důraz především na maximální, multifunkční využití. Dnes vám představíme bytové doplňky, které především řeší nedostatek místa v interiéru, ať už v kuchyni a jídelně, nebo obývacím pokoji. Jejich využitím právě díky důmyslného designu budete opravdu překvapeni. Hlavní prioritou je u těchto dílů nábytku pak především možnost přeměny na zcela jiný typ funkce.

 

Bytové doplňky pro opravdu malou kuchyň

Bytové doplňky o kterých budeme dnes hovořit jsou velmi oblíbené především u mladých lidí, kteří začínají bydlet a to především ve velmi malých bytech či pronajatých garsoniérách. Také mladí lidé, kteří se spíše chtějí věnovat kariéře a na zakládaní rodiny ještě nemají ani pomyšlení, zařizují pak své domácnosti velmi účelově a levně. Je to v podstatě takové provizorium, jelikož většinu z mladých lidí tak i tak čeká stěhování a nové vybavování interiérů až se rozhodneme žít s někým společně či už v pozdějším věku přistoupí k založení rodiny. Proč tedy utrácet na přechodnou dobu, když se do bytu stejně vesměs chodíme jen vyspat. A kuchyň? Kdo z mladých lidí doma vyvařuje? Jen málokdo. Pokud tedy patříte k malým lidem ať už žijících "single" či s přítelem, přítelkyní, pro vybavení kuchyně je zde hned několik řešení od francouzského výrobce.

 

                   

 

První ilustrační fotografie představuje kuchyňskou skříňku, kterou vidíme v bytě mladého muže. není místo či nechce se vám pořizovat jídelní stůl a kuchyňská linka? Pak je zde nabídka komody na otevírání, která pohodlně slouží k přípravě rychlé snídaně, zároveň je jakýmsi jídelním stolem, nabízí úložné prostory a místa zabere opravdu jen velmi málo. Skříňku po vyklopení desky lze využít i jako psací stůl. Skříňka je funkční a levná, navíc francouzský výrobce zvolil velmi moderní design. A její využití určitě najdete i v novém, větším bytě, třeba právě jako praktické úložné prostory na cokoliv. Úložných prostorů není nikdy dost.

Druhá fotografie představuje takovou náhradu za kuchyňskou linku, pokud nemáte v bytě místo a nádobí přeci jen někdy musíte někde mýt. Sestava skříněk, na které je možní umístit dřez je velmi levná a praktická. I zde výrobce počítal s nedostatkem místa v interiéru. Nejrůznějších skříněk, které mají různé funkce je široký výběr. Velmi se nám líbí i další design, který nabízí opět několik způsobů využití.

 

 

Díl nábytku na fotografii, komodu nazvanou Key, můžete využít nejrůznějšími způsoby. Vidíme zde možnost barového pultu, jídelního stolu, psacího stolu či oboustranné knihovny, která může opticky rozdělit interiér na dva. Velmi důmyslné a rozhodně praktické. Do malého interiéru určitě vhodné pořídit, jelikož díky více možnostem využití jednoho dílu nábytku nemusíte pak pořizovat další. Komodu Key můžete umístit do kuchyně, nebo obývacího pokoje.

 

 

Bytové doplňky pro opravdu malý obývací pokoj

Chcete se určitě někdy večer dívat v klidu na televizi. Chcete mít místnost, která by byť i v malém bytě mohla posloužit jako společenská místnost ať už pro partnera, nebo pro občasné návštěvy? Jak zařídit opravdu velmi malý obývací pokoj? Řešení je i zde hned několik. A ideální je využít nabídku regálů, které můžete dle rozměru obývacího pokoje sestavovat do obývací stěny. Je to zároveň velmi levné řešení interiéru.

 

                           

 

Na fotografiích je takové řešení představeno. Několik různých regálů, rozdílných i velikostí, může vytvořit zcela odlišné sestavy. Vy sami na základě výběru samostatných dílů, které pak spojíte do obývacích stěn, rozhodnete jak vlastně váš obývací pokoj bude vypadat. Nápadů jak levně a efektivně zařídit malý interiér je opravdu hodně. A vůbec není pravdou, že takový interiér nebude hezký. Dnes i provizorní bydlení na přechodnou dobu můžeme nazývat útulným domovem.