Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Netradiční a rozhodně praktické bytové doplňky

Nevíte si rady jak zařídit opravdu velmi malý byt? Máte k dispozici pouze jednu místnost kde musíte spát, jíst a pracovat? Řada mladých lidí v bytech s jednom místností a příslušenstvím, tedy koupelnou, často se také takovým bytům říká garsoniéry. Dnes vám představíme multifunkční nábytek, který velmi jednoduchou manipulací změníte na to, co zrovna potřebujete.

Multifunkčního nábytku rok od roku na základě větší poptávky přibývá a to především z toho důvodu, že více a více mladých lidí posouvá věkovou hranici pro zakládání rodiny a věnují se raději kariéře, nebo si prostě chtějí prodloužit mládí. Je ale i řada studentů, respektive vysokoškoláků, kteří dávají přednost bydlení v malém bytě v podnájmu, než na koleji. A právě pro vás všechny v tomto malém bytečku, máme dnes pro vás inspiraci, jak v tak malém interiéru co nejlépe přežít.

Multifunkční nábytek, na kterém stolujeme i pracujeme, možná i něco uvaříme

Francouzský výrobce nábytku je jedním, který se velmi věnuje designům pro vybavení malého interiéru. Bydlení v Paříži je nákladné a rozhodně i náročné najít a tak nás zaměření francouzského výrobce právě na tuto komoditu vůbec nepřekvapuje. Rozkládací, nebo naopak zase skládací nábytek nejrůznějšího druhu vám umožní, že váš malý byteček nebude přecpaný nábytek a vy se v něm přeci jen budete mít šanci cítit příjemně.

 

Komoda do kuchyně, jídelny Wok large   Vitrína do kuchyně, jídelny Wok medium

 

Nabídka multifunkčního nábytku je opravdu široká a věříme, že i další díl se vám bude velmi líbit. Multifunkční barový pult, který lze opět využít jako pracovní kout, nebo ke stolování. A samozřejmě že nábytek na fotografiích níže nabízí nemalé úložné prostory. 

 

                                           Ostrůvek do kuchyně Copper

 

Dnes při vybavování malého bytu najdete takový nábytek, který z vašeho byť i přechodného domova dokáže vykouzlit příjemné místo. Nabídka je samozřejmě daleko větší, dnešní článek je pouhou inspirací a informací, že vůbec tyto "chytré" designy jsou k dispozici.