Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Nepostradatelné vitríny v bytě

I při dnešním moderním pojetí interiéru, ať už obývacího pokoje, nebo při zařizování samostatné jídelny, se tyto interiéry určitě neobejdou bez kvalitní moderní vitríny. I když dnešní moderní doba přináší jednoduchý design, každý z nás potřebuje uložit nějaký ten jídelní servis, nebo různé jiné drobnosti. Nabídka vitrín na nábytku Aldo, je jak v moderním designu, tak také rustikálním a většina z nich pochází od našeho předního francouzského a španělského výrobce.

Vitrína prosklená

Vitrína s prosklením, kterou Vám představíme jako první, je velmi praktická pro případ, že chcete předměty v ní vystavovat tak, aby byly viděny ze všech stran. Tato vitrína s celoplošným zaskleněním, je doplněna osvětlením tak, aby vystavené věci v ní opravdu vynikly. Vitrínu si můžete vybrat ve dvou barvách, a to černé, nebo bílé. Francouzský výrobce opět představuje nadčasový design, který lze využít jak v domácnostech tak veřejných prostorech, jako jsou expozice, či výstavy. Vitrína, jak jsme již uvedli, nabízí v ceně osvětlení a skleněné police.

 

    

 

Vitrína je velmi precizně vyrobena s důrazem na detail a i přes tradiční country design zde můžeme pozorovat velmi moderní prvky, design přizpůsobený požadavkům dnešních moderních domácností. Posuvná křídla prosklené části, moderní, minimalistické úchytky z kovu, to vše dodává vitríně rozhodně originální vzhled. Vitrína bude reprezentativním středobodem vašeho interiéru, ať už jídelny, nebo obývacího pokoje. A samozřejmě v nabídce najdete celou řadu dalších dílů nábytku v elegantním designu pro vybavení kompletního interiéru.

Vitrína s prosklenou části, vitrína zavřená, plná

Vitrína na druhé fotografii, nabízí velké rozměry, kdy jedna polovina dvířek je zakrytá a druhá polovina dvířek je prosklená. Ne všichni máme jídelní servisy, či jiné nádobí, které chceme vystavovat. Tato vitrína Vám dává právě obojí možnost. Do prosklené části vystavíme to, co chceme, aby bylo vidět, a do druhé zakryté části můžeme uložit cokoli. Vitrína se svým moderním designem hodí jak pro zařízení obývacího pokoje, tak pro vybavení jídelny. Unikátnost této vitríny, spočívá v povrchové úpravě, kdy nábytek je vyroben z mdf desky, ale je k nerozeznání od nábytku z dubového dřeva. Tento designový efekt, je věrnou imitaci dřeva, což způsobuje nově vyvinuta fólie v 3D rozměrech, kdy i hmatem cítíte jakoby strukturu dřeva.

 

Vitrína v moderním designu

Minimalistické linie spojené s retro prvky a celkový dojem je rozhodně netradiční. Kolekce nábytku do obývacího pokoje i jídelny Ness nabízí španělský výrobce ve dvou barevných variantách, nabízíme vám nyní  skandinávské provedení. Trendy spojení odstínů bílé a přírodního světlého dekoru, které je tak často volbou právě u skandinávského designu. A na druhé fotografii tmavší verze a to ve spojení s odstínem grafit.

 

   

 

Kolekce vhodná i do bytů panelákového typu, kolekce, která vás potěší také velmi příznivou cenou a příjemně překvapující kvalitou. Zkrátka vitríny v desítkách různých designů a odstínů, vitríny, které se v posledních letech staly tradičním dílem v našich domácnostech.