Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Nepostradatelná šatní skříň

Potřebujete si koupit novou šatní skříň? Na trhu existuje spousta druhů a není zrovna jednoduché se v nich orientovat. My vám dnes poradíme jak si vybrat tu nejlepší šatní skříň, která bude splňovat všechny vaše požadavky. Na Nábytku Aldo najdete širokou škálu šatních skříni ať už do ložnice, obývacího pokoje, dětského pokoje či předsíně.

Jaký materiál?

Nejčastějším a nejoblíbenějším materiálem je samozřejmě dřevo, v případě levnějších skříní se nejčastěji setkáme s dřevotřískou, anebo laminem. Setkat se můžeme také se šatními skříněmi, které kombinují dřevo s ostatními materiály, jako je například ratan. Pokud chcete obytný prostor v domě či bytě opticky zvětšit, doporučujeme vybrat si skříně, které mají místo dveří zrcadla. Při výběru šatní skříně pečlivě zvažte i její barevné provedení. Barva by měla ladit s okolním nábytkem. My vám jako první představíme právě šatní skříň z masivu. Šatní skříň je vyrobena z borovicového masivu, která je dále mořena v odstínu olše a v konečné fázi chráněna bezbarvým lakem proti poškození a zachování lesku.

 

      

Jak veliká?


Sortiment šatních skříní je velmi široký a rozhodně si na našem portále, vybere i náročnější zákazník. Při výběru myslíme především na praktičnost šatní skříně. Měla by být dostatečně prostorná, být vyrobena z pevného a kvalitního materiálu a měla by splňovat naše individuální požadavky, jako je například počet a typ dvířek, rozvržení úložného prostoru, apod. Do prostornějšího pokoje můžeme zvolit větší šatní skříň, do menšího prostoru samozřejmě volíme skříň menší. Jestliže máme k dispozici opravdu velký prostor, lze jej využít pro skříň atypického tvaru.

 

                                  

 

Na závěr ještě pár rad! Velmi důležité je také zajištění dostatečného přívodu čerstvého vzduchu a to jak v šatnách tak šatních skříních, v opačném případě zde bude přímo ráj pro moly, různé roztoče, plísně a další havěť. Stejně jako na dostatečné větrání nesmíme zapomínat na osvětlení. Zpravidla si vystačíme s jedním centrálním světlem. Moderní šatní skříně již mívají zabudované vnitřní osvětlení.