Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Nepostradatelná dětská skříň

Výběr dětského nábytku a dětský nábytek samotný je velmi důležitý. Základními prvky jsou postel a úložné prostory v podobě komod a šatních skříní. A právě dnes vám představíme dětské šatní skříně, které jsou vždy součástí dané kolekce. To znamená, že ve stejném designu si můžete pořídit k šatní skříni díly dětského nábytku k možnému sestavení kompletního dětského pokoje.

Nepodceňujme úložné prostory v dětském pokoji

Základ dětského pokoje tvoří kromě postele především skříň na oblečení a hračky. Knihovnu, další různé poličky a skříňky pak vybírejte podle potřeb dítěte. V materiálech vede dřevo, nejlépe masiv. Ten v případě poškrábání nebo pomalování lze obrousit a znovu natřít. Pokud přemýšlíte nad barevným provedením nábytku, nebojte se zásuvky nebo dvířka skříní natřít veselými barvami. Děti si rády hrají, ovšem úklid již tolik nemilují. Zkuste jim na skříň přidělat věšáčky nebo udělejte ve skříni dva otvory a jimi protáhněte gumu. Získáte tak místo pro zavěšení oblečení, hraček nebo obrázků. Nebo jako v případě šatní skříně Tatoo designem určené pro holky, můžete ke skříni pořídit praktický regál s využitím také jako toaletky.

 

       

 

Šatní skříň pro dvě děti

Pokud máte dvě děti a nechcete pořizovat dvě samostatné skříně, které by zabraly hodně místa, řešením jsou třídveřové šatní skříně. Nabízí dostatek úložného prostoru dvěma dětem a rozhodně v interiéru dětského pokoje zabere méně místa.

 

 

Výběr šatních skříní pro naše nejmenší je u nás velký. Vybírat můžete z nejrůznějších designů i rozměrů, odstíny jsou rovněž příjemné, mnohdy typicky dětské. Šatní skříně jsou nedílnou součástí vybavení dětského pokoje pro děti, především pak studenty, kteří své soukromé místo rozhodně potřebují.