Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Nepodceňujte stolování, vytváří rodinnou vazbu

Věřte, že výběrem jídelní sestavy, jídelního stolu a jídelní židle patří k velmi důležitým nákupům do naší domácnosti. Rodina, nebo přátelé jsou při stolování pohromadě a vytváří se tak silná společenská vazba. Jídelní sestavy vybíráme podle velikosti místnosti. Velký prostor v interiéru vymezený pro jídelní sestavu může být samostatná místnost, tak zvaná jídelna, ale pokud nemáte místnost navíc, ve většině případů pak zařizujeme jídelní kout v kuchyni. A zde, pokud nemáte místa nazbyt, bychom měli využít moderních minimalistických designů, které nám dnešní doba naštěstí nabízí.

 

Jídelna v rustikálním stylu

Právě rustikální nábytek se hodí do velkých prostorů interiéru a hlavně pro ty, kteří tento styl milují. Dnes vám představíme velmi zajímavý návrh rustikální jídelny z masivu Cassala-Sao Bento, od německého výrobce, který je již po dlouhá léta známý svou precisností a vysokou kvalitou. Německý výrobce v návrhu jídelny, kterou vidíte na fotografii, spojil samostatné díly rustikálního nábytku z masivu s nadčasovým designem čalouněného nábytku. I když spojení velmi kontrastní, v samotném důsledku v daném interiéru jídelny je velmi harmonické. Německý výrobce do návrhu zařadil rozkládací jídelní stůl, komodu se zásuvkami a velmi prostornou vitrínu. Čalouněný nábytek v sytých odstínech zastupují jídelní židle a praktický taburet. Spojení odstínu transparentní bílé, která zachovává viditelnou strukturu dřeva borovice, se sytými odstíny čalounění se nám velmi líbí. Kolekce rustikálního nábytku Nova Solo nabízí celou řadu možností sestavení nejen jídelny, ale i obývacího pokoje. Rustikální nábytek můžete pořídit i v provedení transparentní bílé doplněné hnědou barvou. Velkou výhodou je i prodej na samostatné díly, tudíž kdo nemá odvahu na čalouněný nábytek, může si zakoupit pouze rustikální díly jídelny. Posuďte ale sami, že spojení s barevným čalouněním, je velice originální.

 

                                                     Kolekce nábytku Country

 

Neuvěřitelný jídelní stůl Kiona

Španělský výrobce se velmi při návrzích designů do různých místností, soustředí na pokud možno co největší úsporu místa v interiéru. A u rozkládacího stolu z kolekce Kiona, stolu, který vám navíc představujeme v několika odstínech, vás design rozhodně překvapí. Nyní nabízíme verzi rozkládacího jídelního stolu ve velmi oblíbeném odstínu bílého lesku. Španělský výrobce nás svojí důmyslností, temperamentem a originálními designy nikdy nepřestane překvapovat. Rozkládací jídelní stůl, který ve složeném, stavu rozhodně nezabere žádné místo, ba naopak, můžete to ho po obědě s přáteli či rodinou využívat jako psací stolek či odkládací stolek, jak jsme zmínili již v úvodu.

 

                                          Rozkládací jídelní stůl Kiona

 

Řešení, které je ideální pro ty z vás, kteří potřebujete větší jídelní stůl opravdu jen sporadicky. Navíc, jídelní stůl si můžete rozložit hned na několik šířek, není pouze nejmenší a největší rozměr, ale je možný libovolný, postupný rozklad dle aktuálního počtu strávníků. Desky pro rozložení si musíte schovat, nelze umístit pod stůl. Kvalitní kovové pojezdy a celkový způsob rozložení na jídelní stůl pouhým vkládáním desek je snadné a rychlé. Důmyslné řešení je dostupné také v dalších odstínech přírodních dekorů.

 

         

 

Jídelní set do malých interiérů, industriální design

Více než dostupná cena s ohledem na sestavu skládající se z jídelního stolu a dvou lavic. Materiálem pro výrobu se stala laminátová deska ve věrohodné imitaci dřeva ve spojení s kovem černé barvy. proto může výrobce nabídnout tak velmi příjemnou cenu. Snadná montáž i demontáž.

V dnešním moderním designu je vše možné, fantazii se meze nekladou a jak lze barový stůl využít deklarují také ilustrační fotografie, na kterých nejrůznější návrhy představujeme. Velmi dostupná cena díky minimalistickému designu, který je zároveň velmi vhodný i do malých interiérů a sériové výrobě. Kolekci Rustic brown brown vyváží výrobce do celého světe a nyní máte možnost pořídit také na našem trhu. A my věříme, že budete spokojeni nejen s cenou, ale také kvalitou a snadnou montáží.

 

     

 

Největší vadou na kráse kuchyní bývá nefunkčnost a absence pohodlného jídelního prostoru. Naše kuchyňské a jídelní sestavy nabízejí nevšední gastronomické zážitky v pohodlí a příjemném designu. Usaďte svou rodinu do komfortních židlí a servírujte jim oběd na prostorný stůl. Naše nabídka je opravdu široká.