Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Německé stolování

Minule jsme se věnovali stolování ve francouzském stylu a to doslova a do písmene. Představili jsme vám nabídku jídelních stolů a sestav jídelen francouzských výrobců, které samozřejmě na stránkách Aldo nábytku najdete v širokém výběru. Dnes si něco pro změnu povíme o designu německého výrobce, o tradicích při stolování původem přenesených na český trh. A že je co nabídnout.

Jídelny z masivu v tradičním designu

Začněme tak trochu historií. Možná mnozí z vás ani netuší, že prapůvod tradičních designů nábytku z masivu pochází právě z oblasti Alp a především podhůrských vesnic. Design se v těchto oblastech zrodil, je jednoduchý, můžeme říci až strohý. Německý výrobce při návrhu čerpal právě z této oblasti alpských vesnic i když dnešní design je přeci jen trochu pozměněn. Pro povrchovou úpravu se používá kvalitní transparentní lak, některé z návrhů jsou také v bílém, transparentním moření. Mezi velmi oblíbené se zařadily sestavy nábytku do jídelny na našich ilustračních fotografiích.

 

     

 

Jídelny tak trochu v retro stylu

Pokud hledáte moderní nábytek pro vybavení vaší jídelny a rovněž aby zařízení bylo funkční, praktické, pro inspiraci přinášíme jeden z našich návrhů. Zvolili jsme také díly tak, aby bylo možno zařídit jídelní kout v obývacím pokoji, který patří v malých interiérech k velmi časté volbě řešení stolování.

Autorem návrhu je samozřejmě německý výrobce, který i u těchto dílů klade důraz na vysokou kvalitu a zpracování do nejmenších detailů. Pro výrobu nábytku zvolil mdf desku, která je daleko kvalitnější než například lamino. Pro konstrukci dílů bylo zase použito kovu v chromové úpravě. A i zde platí náš nový způsob prodeje, že vše co na fotografii vidíte, u nás taky koupíte. Kromě tedy obrazů, či skleniček.

 

     

 

V naší nabídce nábytku vždy všechny díly, které uvádíme na fotografii, lze najít, jsou k dispozici. To znamená, že z návrhu jídelny pořídíte jídelní stůl, barové židle, konferenční stolek a komody.

 

Jídelny jako umělecká díla

Velmi zajímavou nabídku přináší německý výrobce v podobě nábytku, které je znám pod názvem industrial design. Že nevíte o co  se jedná? Stylové, pro někoho možná až extravagantní designy, ale zcela určitě mají něco do sebe. Navíc nábytek v tomto designu, který jsme zařadili do kategorie rustikálního nábytku, jelikož typově nám k  této kategorii seděl nejvíce, je velmi kvalitní. Vyroben za použití kovu a dřeva mango, které nabízí vysoký stupeň tvrdosti. Snad nejvíce napoví ilustrační fotografie kolekce Amar.

 

    

 

Unikátní, že ano? I zde výrobce jako vždy klade velký důraz také na kvalitu, proto jako výrobní materiál zvolil dřevo manga, které má vysoký stupeň tvrdosti a netradiční, přírodní odstíny. Je však díky svým vlastnostem drahé. Druhým materiálem, neméně kvalitním co do výdrže je kov, z něhož je vytvořena samostatná konstrukce stolu. Díky materiálům a německé precizní výrobě tak před sebou máte nejen vysoce kvalitní produkt, ale také designový originál. A díky zpracování, za kterým si výrobce stojí, máte možnost pořídit nábytek se zárukou na 2 roky. A prodloužení záruky si u nás opravdu nemusíte platit, je zdarma.