Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Německé designy kancelářského nábytku

Dnes si představíme některé segmenty z novinek německého výrobce, které jsou vhodné pro vybavení kanceláře, ale nejen tam. Na našem portále stále přidáváme novinky, které jsou něčím jiné, ať už designově, nebo materiálem. O tom se dnes přesvědčíte v této nabídce.

 

                                                

 

 

Hlavně funkčnost

Ať už zařizujeme kancelář na pracovišti, nebo pracovní kout doma, měli bychom mít na mysli, že musí splňovat mnoho požadavků. Každý z nás tráví v práci většinu času, a proto musí být interiér především funkční, účelný, praktický a přitom pohodlný. Takovým šikovným pomocníkem, je bezesporu regál, kde můžeme ukládat veškeré šanony a jiné potřebné věci. Co nás ale u těchto různých druhů regálu zaujalo, je především kvalita, která je dána dílem pověstnou, precizní výrobou, ale také zvoleným materiálem, kterým je kov. A ten, jak je známo, je odolný vůči mechanickému poškození. Regál Jamey, nebo chcete-li pojízdný stolík, využijete právě nejen v kanceláři, ale poslouží vám skoro v každém interiéru. Věřte, že vše co je umístěno na pojezdech, kolečkách, je velmi praktické a funkční. Zejména pro lehkou manipulaci, kdy určité věci potřebujeme v místnosti snadno a kdykoliv přemisťovat. Navíc posuvný, pojízdný regál má kolečka opatřena bezpečnostními pojistkami, které zabraňují samovolnému pohybu. Hlavním prvkem kanceláře, bez kterého se neobejdeme, je samozřejmě psací stůl. Pokud jste milovníky originálních, netypických designů, pak vás jistě osloví psací stůl Edi z kovu od německého výrobce. Ano, opravdu je z kovu! Kov jak je známo, má vysoký stupeň tvrdosti, tedy jeho povrch nabízí odolnost vůči mechanickému poškození a prodlužuje jeho životnost. Bílý odstín pak dodává stolu na eleganci.

 

     

 


Netradiční židle

V poslední době nás německý výrobce už dávno nepřekvapuje kvalitou, která je po desetiletí dána právě precizním zpracováním, ale designem. Kancelářská židle Yoko, přináší nadčasový design a vysokou kvalitu. Spojení protichůdných odstínů zvané styl "black and white" patří stále k více vyhledávaným. K dalším kladným faktorům bezesporu patří novodobé materiály, použité při výrobě, tvar sedáku, opěrky zad a regulace výšky sedáku. Opěrka i sedák jsou potaženy prodyšnou látkou, která zabezpečuje cirkulaci vzduchu. Tvar je pak takový, aby opravdu sezení bylo pohodlné a záda bolela co nejméně. Manipulace s pístem díky jeho kvalitě velmi snadná, stejně jako volný pohyb židle na pojezdech. U této židle jede ruku v ruce kvalita, design a originalita.

 

       

 

Nabídka německého výrobce to jsou velmi moderní, nadčasové designy, která jsme pro vás zařadili do kategorie kancelářského nábytku.