Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nemáte místo v ložnici na šatní skříň

Dnes vám představíme designy od francouzského a španělského výrobce, které jsou ideální pro vybavení malých interiérů. Systémové regály, které si můžete dle rozměru dané místnosti sestavit do nejrůznějších podob, nebo vhodné skříně. Regály mají nejrůznější uspořádání, jsou regály s šuplíky, policemi nebo regály s šatní tyčí. A to je právě na tomto systému nejlepší, že výběr je takto flexibilní. Navíc tyto systémové regály jsou tím nejlevnějším způsobem, jak zařídit úložné prostory nejen v ložnici, ale v jakémkoliv interiéru, třeba v obývacím pokoji, nebo předsíni. Na ilustračních fotografiích představujeme několik návrhů, co vše můžete získat díky těmto samostatných regálům.

 

                                  Šatní skříň Essen dub small

 

Jako prodejci bychom jednodveřovou šatní skříň doporučili do každého pokoje, ať už nás dospělých, nebo dětí. Ideální volba tam, kde zkrátka pro klasickou šatní skříň není místo, ale alespoň nějaké úložné prostory by jste si přáli. Představujeme vám další z řady velmi elegantních šatních skříní kolekce Essen z nabídky španělského výrobce, kterou exkluzivně najdete pouze na našich stránkách. Šatní skříně nejrůznějších designů, kdy nechybí ani toto minimalistické provedení skříně, které je ideální volbou pro využití zbytečně prázdného prostoru.

                                              Šatní skříň Essen bílá small

Šatní skříň, která věříme řadě z vás přijde vhod a rozměry je právě tak akorát přesně to, co jste hledali. V nabídce identický design skříně rovněž v odstínu bílém, nebo v dalších rozměrech a nechybí ani oblíbené, rohové provedení skříně. Materiálem se stala laminátová deska. Doručení naší vlastní dopravou bez poškození.

 

                                                   Šatní skříň otevřená Suit white Max

 

Regály najdou své místo všude, tedy i v předsíni, jak dokazuje další ilustrační fotografie. jsou zákazníci, kteří tyto regály dokonce využili i v garáži a jsou velmi spokojeni. Za nás regály do budoucna budou při vybavování moderních interiéru v hlavní roli, budou mít rozhodně co říct a nabídnout.