Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nejžádanější patrové postele právě v prodeji

Věříme, že pro nikoho z vás není velkým překvapením, že právě řešení dětského pokoje pro více dětí za pomoci patrové postele patří k nejčastějším. Můžeme rovněž říci k nejoblíbenějším, především pro maximální optimalizaci prostoru, v kterém přeci děti musí vše co potřebují a ještě musí zůstat také místo na hraní i po rozmístění všeho toho potřebného nábytku. Maximální ohleduplnost k dané místnosti, která je tolik potřebná, vám opravdu zajistí tyto úsporné designy, na našich stránkách již téměř dvě desítky let v exkluzivním zastoupení především francouzských a španělských výrobců.

 

                                                               Patrová postel s úložným prostorem Vinito

 

Design, který jinde nenajdete, nábytek, který je odzkoušený dětmi a fotografie, které pro vás pořizujeme z reálně sestaveného nábytku. Ale dnes se nebudeme v našem povídání věnovat ani tak funkčnosti a přínosu těchto patrových postelí, jelikož popsáno již bylo na toto téma spousty řádků, ale především tomu, co je ve světě bytového designu na tomto poli nového. A nového je spousty. A hned na prvním návrhu je zřejmé, co je v designu nového.

 

Návrat k přírodním odstínům ve spojení s bílou, kdy přírodní odstín se vyznačuje velmi výraznou strukturou imitace dřeva. Návrh, který v žádném dětském pokoji nezůstane bez povšimnutí. Samozřejmě nechybí šuplíky, ale netradičním prvkem je i šatní tyč. Ideální řešení pro ty z vás, kteří si s ohledem na velmi malý prostor nemůžete dovolit patrovou postel s šatní skříní. A tady se malinko zastavíme a splavně můžeme přejít právě k těmto designům se skříní, jelikož patří rovněž k velmi žádaným.

 

Patrová postel s úložným prostorem, palanda s šatní skříní

Jedna z nejprodávanějších, protože úspora místa v dětském pokoji je opravdu velká. Jedinou vadou na kráse těchto návrhů patrových postelí s úložným prostorem je skutečnost, že dosahují díky umístění šatní skříně téměř tří metrů. A to je rozměr, který si bohužel ne každý rodič v pokoji dětí, může dovolit. Ale i pro vás máme dobrou zprávu, pro letošní rok v nových kolekcích, jsme pro vás připravili návrhy, které lze či můžeme označit za velmi přínosný kompromis. Šatní skříň není ve dvoudveřovém provedení, ale jednodveřovém a rázem i vy, můžete tuto nádhernou dětskou palandu svým dětem pořídit. A samozřejmě, že i v nových kolekcích zachováváme návrhy s objemnými skříněmi. Sami posuďte, který z návrhů je pro vás a vaše děti ten takzvaně "dokonalý".

 

Patrová postel s úložným prostorem dub Kiss    Patrová postel s šatní skříní Big oak

 

Velkou novinkou je rovněž reliéfní úprava povrchu, která je většinou na průčelí skříně či šuplících. Novým trendem jsou tak rozhodně i pro dětský nábytek designy, které jsou k nerozeznání od nábytku pro dospělé. Možná větší elegance, co myslíte? Jako prodejci však můžeme říci, že je to rozhodně velká změna a tyto reliéfy představujeme pro letošní sezónu zcela poprvé. Přínos vidíme především v tom, že patrová postel bude dostatečně reprezentativním kouskem nábytku i v době, kdy už budou děti větší, na rozdíl od přespříliš, až sladkých dětských designů. Těm se po několika letech větší děti brání a v dětském pokoji se nebudou cítit dobře. Ale pojďme se v našem povídání posunout o kousek dál.

 

Patrová postel pro tři děti

Designér, který jako první přišel s tímto velmi úsporným řešením, mnoha rodičům opravdu vyřešil, můžeme říci ještě před několika lety, neřešitelné. Malý dětský pokoj třeba panelákové typu bydlení a v něm tři děti pospolu, to je už při jeho vybavování opravdu velký oříšek. A tak velká chvála těmto multifunkčním designům, kdy za pomocí patrové postele pro tři děti zařídíte i velmi malý prostor a vůbec nebude přeplněný nábytkem. Úspora místa značná, přistýlka jako třetí místo na spaní zcela komfortní.

 

 Patrová postel pro tři děti růžová Tom   Patrová postel pro tři s šatní skříní Multi smoky blue

 

A jak sami můžete vidět, ještě zůstalo místo pro umístění šatní skříně. Tou největší výhodou je, že třetí místo na spaní v podobě šuplíku si děti samy mohou pod dolní lůžko zasunout a vznikne tak velmi snadno místo na hraní. Oblíbený designový návrh i pro spaní dvou dětí, kdy přistýlka je využita jen pro občasné přespání kamaráda, kamarády. Další možností pak je, že šuplík je využívaný jako klasický úložný prostor, ideálně na lůžkoviny. Ale co malý pokoj pro jedno dítě? Co nabízejí nové kolekce dětského nábytku?

 

Patrová postel se stolem

Oblíbené řešení dětského pokoje pro jedno dítě, kdy i přesto, že máte jen jedno dítě, místa není na rozdávání, nebo plýtvání? I zde patří multifunkční návrhy k velmi oblíbeným pro maximální ohleduplnost k prostoru. Ano, myslíte si správě, nemáme na mysli nic jiného, než patrové postele s psacím stolem, kdy kromě místa na spaní a psacího stolu, dítko získá i celou řadou dalších úložných a odkládacích prostorů. V mnoha návrzích pro letošní rok, ani zde nechybí šatní skříň, které je součástí celého návrhu.

 

                                                   Patrová postel se stolem Speed

 

Nabízí možnost zrcadlového sestavení, šatní skříň lze umístit na levou i pravou stranu. Líbí se nám členité dělení úložného prostoru, stejně jako rozmístění daných prvků, jak psacího stolu, polic, nebo vlastní skříně. Psací stůl je dostatečně velký i pro školáka na druhém stupni. Opravdu ve velké zkratce jsme vám představili jen pár náhodně vybraných "novinek" z kategorie patrových postelí. Ale i my jako prodejci víme, že ne každý rodič hledá řešení v podobě právě těchto návrhů. Jaké jsou tedy další možnosti a co nám přináší design pro rok 2024 i pro další kategorie dětského nábytku?

 

Multifunkční dětské postele, řešení více "při zemi"

Samozřejmě myšleno s nadsázkou, ale vlastně pravdivě, protože největší rozdíl oproti patrových postelím, je v této kategorii řešení místa na spaní vašich dětí skutečnost, že lůžko není v takové výšce, ale vlastně jak jsme zmínili, je opravdu více při zemi. Možná pro rodiče, kteří přeci jen mají z vysokých lůžek obavu. V nabídce multifunkčních dětských postelí najdete nepřeberné množství možností, od návrhů, v kterých je i psací stůl, komoda, nebo jen úložný prostor a lůžko, zkrátka všechny možnosti, které existují u nás určitě jsou k dispozici. I proto skupinu těchto postelí je výraznou změnou důraz na přírodní odstín ve spojení s bílým.

 

                                                                             Dětská postel multifunkční Sacha

 

Dětská postel se vlastním designovým návrhem soustředí na maximální využití daného prostoru a úsporu místa. Díky vyvýšenému lůžku vzniká prostor pro umístění komody, dvou velkých šuplíků i psacího stolu a to vše, aniž by jste museli ubírat z prostoru dětského pokoje. Navíc děti vyvýšené postele milují, stejně jako řadu rafinovaně skrytých, úložných prostorů. Vše je navrženo či řekněme rozmístěno tak, aby dávalo smysl a dítě mělo potřebné věci při ruce.

Milí přátelé designu, pokud jste milovníky všech nových trendů, odstínů a sledujete, co je ve světě bytového designu nového, na našich stránkách jste rozhodně správně. Nejen proto, že představujeme nábytek, který jinde nenajdete díky exkluzivnímu zastoupení, ale také proto, že nejsme jenom prodejci, ale na designových návrzích se rovněž podílíme. Dnešní povídání možná bylo nejvíce přínosné především pro rodiče, kteří se právě chystají na zařizování dětského pokoje před dalším, novým školním rokem, ale ani vy ostatní u nás rozhodně nestrádáte, jelikož v nabídce najdete opravdu vše, co s dokonalým bydlením souvisí.

 

Oslovily vás nové designy kolekcí pro rok 2024 stejně příjemně jako nás? Pak neváhejte, patrovou postel objednejte právě teď za zvýhodněnou cenu po celý měsíc květen, kdy novinky představujeme.