Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nejžádanější dětské postele právě v prodeji

I na poli dětského designu přinášejí výrobci rok od roku stále důmyslnější návrhy, jak za pomocí dětské postele, pokud možno co nejvíce využít místnost, kterou máte pro vybavení dětského pokoje k dispozici. A návrhy rozhodně dokážou v mnohém překvapit. Pokud jste rodiče a i vy řešíte komfort svých dětí, dnešní povídání může být možná příjemnou inspirací i pro vás. Především pak, pokud vám na kvalitě nábytku záleží, ale také v případě, že hledáte nábytek bezpečný a certifikovaný. Protože především pro děti je nutné vybírat kvalitu a spolehlivé návrhy, kde nehrozí žádné ošklivé zranění.

 

                                                          Aldo nábytek - největší výběr dětského nábytkuDesignu se naše společnost věnuje již téměř dvě desítky let a po celou dobu trendy bedlivě sledujeme. Najdete u nás dětský nábytek do malého bytu i většího domu, najdete u nás vlastní designové návrhy, které v mnoha případech máte možnost vybírat z fotografií reálně sestaveného nábytku. Exkluzivní design, který jinde nenajdete v zastoupení od výrobců ze Španělska i Francie. V dnešním povídání se však zaměříme na kategorii dětských postelí, které stejně jako patrové postele, umí pokoj maximálně využít a ušetřit tak dětem či dítěti místo na hraní.

Multifunkční dětská postel, to není jen místo na spaní

Unikátní, multifunkční design je nejlepším prostředkem, jak pořízením multifunkční dětské postele, v podstatě zařídíte vše, co školák potřebuje. Nejen místo na spaní, ale rovněž místo pro přípravu do školy díky psacímu stolu na vysunutí a rovněž celou řadu rafinovaně skrytých úložných prostorů. Díky vyvýšenému lůžku je vše umístěno pod ním, psací stůl, komoda, ale ani další úložné prostory tak nezabírají místo navíc.

Jediné, co potřebujete k dětské posteli v multifunkčním návrhu pořídit, je možná nějaká šikovná šatní skříň. Ale pokud dáváte přednost zařídit především dětský pokoj na hraní a máte možnost uložení věcí, ošacení, třeba do společné šatny či velké skříně, pak je to rozhodně pro dítě ideální. Mít v pokojíčku dostatek místa na hraní je především pro menší děti zásadní.

 

Dětská postel s psacím stolem Lukas    Dětská postel multifunkční Gaby

 

Maximální využití prostoru je požadavek převážné většiny rodičů i s ohledem na skutečnost, že mnozí musí zařídit dětský pokoj v malém bytě v jedné místnosti a to hned pro dvě děti. Ne každý vidí dokonalé řešení za pomocí patrové postele, i když jejich obliba je největší. Někteří zkrátka dávají přednost těmto multifunkčním designům, kde je lůžko pouze vyvýšené a ne příliš vysoko, jako je u patrové postele.

Každý z rodičů má k dispozici jiný typ pokoje či řekněme místnosti a je velmi dobře, že existují v bytovém designu i jiná řešení. Naštěstí. Pokud jako rodiče máte dvě děti a nechcete pořizovat patrovou postel, pak jsou pro vás ideální volbou dětské postele pro dvě děti.

 

Dětská postel s přistýlkou, unikátní řešení pro dvě děti

Pokud máte dvě děti a toužíte, aby spaly na nižší posteli, která by nezabírala místo, hledejte v kategorii dětské postele s přistýlkou ideální řešení pro vás i vaše děti. Maximálně ohleduplné, praktické a úspora místa je srovnatelná s patrovou postelí. A možná máte jedno dítě a pouze hledáte řešení, které by nabízelo také možnost občasného přespání kamaráda, kamarádky vašeho dítka na přídavném lůžku. V každém případě, takové postele vám nabízíme již řadu let a v nových kolekcích ve velmi nadčasovém designu. Dětská postel s přistýlkou a navíc úložným prostorem, který má podobu tří praktických šuplíků směle mezi důmyslný design zařadit lze.

 

 

Dětská postel s přistýlkou pro dvě děti Leka   Dětský pokoj pro dvě děti Leka Pack

 

 

Pro ještě lepší představu, jak takový dětský pokoj zařízený za pomocí postele pro dvě děti v celkovém návrhu působí, představujeme ilustrační fotografii, která vám možná dá větší smysl či jistotu, zda je návrh vhodný i pro vás. Spojení bílé se světlým dubem v reliéfní povrchové úpravě a moderní linie nábytku je přesně to, co lze označit za nadčasový, moderní dětský nábytek.

 

Dětská postel s úložným prostorem není řešením jen do malého bytu

Jako prodejci vždy doporučujeme pořízení dětské postele s úložným prostorem a to i v případě, kdy pro vybavení dětského pokoje máte místa dostatek. Úložný prostor v podobě jednoho či sady dvou šuplíků posteli vždy více sluší a ruku na srdce, úložných prostorů není nikdy dost a to co vám stačí, když je dítko malé, vám jistě stačit nebude, až vyroste a začne navštěvovat střední školu. za nás tedy úložné prostory mají vždy opodstatnění.

 

Dětská postel s šuplíky pro holku Sleep white    Dětský pokoj pro dvě děti Artic white

 

I zde převládá bílý odstín, jelikož pro děti je příjemný a má jednu velmi dobrou vlastnost. Malý pokoj dokáže opticky zvětšit. Obliba bílého odstínu je za posledních deset let, můžeme říci neměnná. S ohledem na tuto skutečnost, máte možnost v bílém odstínu v dětském nábytku vybírat celou řadu dalších komponentů, od psacích stolů, komod, až po šatní skříně či regály.

Samozřejmě, že i jiné barvičky dostaly svůj prostor a v moderním designu a můžeme říci, že u starších dětí, je velkým hitem černý odstín. Především středoškoláci a hlavně chlapci, dávají přednost tomuto netradičnímu, dětskému nábytku. Nejčastěji pak v podobě patrové postele se stolem a nám to nedá, některé z černých postelí nepředstavit.

 

Vyvýšená dětská postel, patrová postel, design pro starší děti

Představujete si přeci jen pro své dítko něco jiného, než jsme si doteď o dětských postelích řekli? Tím posledním designem, který řeší místo na spaní dítěte ohleduplně a při zachování vysokého komfortu je patrová postel s psacím stolem. O jejich přednostech jsme si povídali nedávno a tak možná jen ve zkratce, co je nového v designu právě těchto unikátních řešení pro starší děti.

Největší změna, jak jsme ostatně předeslali, je ve výběru odstínu. Právě pro tento design je bezkonkurenčně nejoblíbenějším odstínem černý. A mezi bezkonkurenčně nejoblíbenější za poslední rok se zařadil návrh francouzského výrobce, který vám exkluzivně představujeme pouze na našich stránkách.

 

                                                            Patrová postel se stolem pro kluky On-Line

 

Působí skoro až urbanisticky, má rozhodně starším dětem co nabídnout. Dostatečně velká ložná plocha, psací stůl vhodný i pro středoškoláka a nesmí chybět ani police pro umístění více monitorů. LED osvětlení návrh designu velmi příjemně uzavírá. Zkrátka ta správná "zašívárna" pro staršího kluka. To jediné, co vás na této posteli může překvapit je, že možná za psacím stolem nenajdete své dítě, ale tatínka. 

V letošním roce je nabídka nových designů dětských postelí opravdu velká. Věříme, že nejen důmyslný design, ale široké spektrum odstínů, osloví řadu z vás a každý si určitě najde svého "favorita". A pokud hledáte vhodné řešení místa na spaní právě teď, objednat můžete již z nových kolekcí v naší kategorii dětských postelí. Samozřejmě s doručením naší vlastní dopravou bez poškození s možností také výnosu.