Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Největší nabídka dětských patrových postelí

Pokud hledáte netradiční, originální design patrové postele pro vaše ratolesti, na nábytku Aldo takové řešení místa na spaní pro dvě i tři děti najdete od francouzského, dánského i belgického výrobce. Nabídka je opravdu pestrá a kromě míst na spaní nabízí řadu dalších prvků, které v malém interiéru dětského pokoje určitě oceníte. Dětské patrové postele se díky netradičnímu, ale především velmi praktickému designu staly nejprodávanějším produktem na nábytku Aldo. Dnes vám chceme představit, jaké vůbec designy a jaká řešení jsou dostupná a myslíme si, že multifunkčností designu budete překvapeni.

Dětské patrové postele francouzského výrobce

Design patrových postelí z Francie se především vyznačuje velkým úložným prostorem. Pokud máte pro své děti k dispozici opravdu velmi malý prostor pro zařízení dětského pokoje, doporučujeme pořízení patrové postele právě od francouzského výrobce. Součástí patrové postele často bývá i šatní skříň, komoda, úložný prostor pod schody, nebo odkládací police na knížky. Často zde najdete návrh patrové postele i s přistýlkou, máte tak řešení místa na spaní až pro tři děti. Na ilustračních fotografiích uvádíme nejprodávanější patrové postele za poslední dva roky a to už je co říct, když se design tak dlouhodobě udrží v čele prodejnosti.

 

    

Patrová postel Bibop až pro tři děti, patrová postel Stim se šatní skříní (francouzský výrobce)

 

Sami můžete posoudit důmyslnost designu těchto dvou patrových postelí, které jsme uvedli pro vaši představu. Na prvním návrhu, patrová postel Bibop, je navíc přistýlka pro třetí dítě. Nechybí odkládací prostor pod schody, nebo na policích, které jsou po obvodu dolního i horního lůžka. Pokud nepotřebujete místo na spaní pro třetí dítě, stačí jen neukládat do šuplíku matraci a máte klasický úložný prostor. Druhý návrh představuje patrovou postel Stim, která má obě lůžka nepravidelně umístěná, není zde obvyklé řešení lůžek pod sebou. Navíc nabízí šatní skříň, odkládací police a u dolního lůžka polici na lampičku a knížky v podobě nočního stolku. I zde je zřetelný důmyslný, velmi praktický design maximálně šetřící místo v dětském pokoji dětem na hraní. Patrové postele francouzského výrobce jsou vyrobeny z laminátové desky s tloušťkou od 18 do 25 mm. Tloušťka laminátu přispívá ke kvalitě patrových postelí.

 

Dětské patrové postele belgického výrobce

Především jsou vyrobeny z borovicového dřeva, ne laminátů a tak už na první pohled je rozdílností materiálu viditelná i rozdílnost v designu. Belgický výrobce nabízí můžeme říci klasické patrové postele, některé z nich však rovněž nabízí úložné prostory, nebo přistýlku v podobě šuplíku.

 

     

Pro milovníky tradičních designů klasické postele z masivu (belgický výrobce)

 

Na první fotografii představujeme klasický design patrové postele z masivu tak, jak ho možná mnozí z vás znají ještě ze svého dětství. I když desetiletí známý, neměnný design, stále patří k velmi oblíbenému řešení místa na spaní v dětském pokoji. Materiál dřeva borovice je díky transparentnímu laku zachován včetně odstínu a struktury. Druhá fotografie rovněž nabízí patrovou postel ze dřeva borovice, ale je zde znát již více moderních prvků. Rohové řešení patrové postele patří rovněž k velmi vyhledávanému. Belgický výrobce zvolil vodou ředitelný bílý nátěr, často používaný pro zařízení interiéru dětského pokoje pro holky. Pokud upřednostňujete přírodní materiály jako ekologické řešení interiéru vašich dětí, vaše volba se bude jistě přiklánět k nabídce patrových postelí z masivu.

 

Dětské patrové postele španělského výrobce

Španělský dětský nábytek si získal celou řadu zákazníků svým novým, ojedinělým přístupem k vybavení dětského pokoje. Patrové postele ve velmi moderním designu a s možným výběrem z mnoha pastelových odstínů je přesně to, co na našem trhu chybělo a my jsme rádi, že design španělského výrobce můžeme představovat právě na našich stránkách jako ojedinělou exklusivní nabídku. 

 

Patrová postel Move      Patrová postel Matt

 

Ale unikátnost je také v samotném designu, který v sobě nese prvky minimalismu a tak je patrová postel ideálním řešením i pro vybavení pokojů panelákového typu. Nechte se inspirovat španělskými rodiči, jak bydlí jejich děti. Nedostatek místa v dětském pokoji je problémem přeci na celém světě.