Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Nejprodávanější postele na nábytku Aldu

Dnes vám opět představíme dětské postele ve všech možných variantách. Jedno však mají společné, představíme designy, které se u vás zákazníku staly nejoblíbenější. Dětské postele u nás najdete v širokém výběru a na našich stránkách jsme je rozdělili hned do několika skupin, aby to co hledáte, jste u nás rychle našli. V nabídce tak jsou a určitě nesmí chybět dětské patrové postele, dětské postele s úložným prostorem, dětské postele s přistýlkou, a v neposlední řadě zvláštní kategorii tvoří patrové postele pro jedno dítě. Nezapomínejme však také na stylové dětské postele z masivu, které jsou v nabídce převážně od německého výrobce.

Dětské patrové postele

Multifunkční dětské patrové postele pro menší i větší děti. Poschoďové postele se schůdky vhodné pro menší prostory a pokojíčky s variantou pro 2, ale klidně i 3 děti. Patrové postele mají spousty úložných prostor a hodí se nejen pro spaní, ale i zábavné hry. Mezi nejprodávanější se v této kategorii zařadily patrové postele španělských a francouzských výrobců.

 

Patrová postel Matt pink    Patrová postel Move graphitMáme velmi širokou nabídku postelí francouzských výrobců, kde je kladen důraz na kvalitu, pohodlí a hlavně bezpečí dětí.
Představujeme návrhy nejrůznějších barev a provedení. Od postele pro jedno dítě, kdy ve spodní části je například psací stůl. Přes patrové postele pro dvě děti a dokonce i pro tři děti. Mezi velmi oblíbené patří dětské patrové postele multifunkční.

Klasické dětské postele s úložným prostorem

Zde zcela bezkonkurenčně vedou dětské postele z kolekce Lanka, které jsou nejen levné, ale také s šuplíkem a také v oblíbeném bílém i tmavším provedení. Jednoduchost designu dovoluje výrobci nabídnout příznivou cenu.

 

Dětská postel Lanka     Dětská postel Lanka graphit

 

Na dětské matraci se ušetřit opravdu moc nedá a často se to nevyplácí. Ale pokud pořídíte kvalitní matraci, nějaké finanční prostředky se naopak dají ušetřit na posteli. V kategorii levných dětských postelí představujeme nenáročné, cenově příznivé designy postelí z lamina, které doplní každý dětský pokoj. Dětské postele pro kluky i pro holky nabízíme za dostupnou cenu, s ložnou plochou 90x200 cm a v širokém výběru odstínů. Levné dětské postele pořídíte i s úložným prostorem, šuplíkem a všechny v naší nabídce mají v ceně rošt.

Postele s přistýlkou jako řešení malých interiérů

Pokud pro vybavení dětského pokoje nedisponujete příliš velkým prostorem, úspora v podobě správné volby dětské postele je určitě řešením. Na našem e-shopu najdete široký výběr laminátových a dřevěných postelí pro dvě děti.

 

Sestava nábytku Kwai     Dětská postel Dina s přistýlkou


Postel s přistýlkou je také určená pro rodiče, kteří nechtějí spaní dětí řešit dětskou patrovou postelí. Postel s přistýlkou nabízí jako alternativu druhého lůžka šuplík na vysunutí ve většině případů s ložnou plochou 90x200 cm, tedy stejně velkou jako horní lůžko. I v této kategorii jsou ceny postelí uvedeny vždy s rošty. Vybírat můžete z široké nabídky odstínů a nejrůznějších designů francouzského a německého výrobce.

Dětská postel multifunkční

Máte malý dětský pokoj a potřebujete do něj umístit více úložných prostor? Vyberte si z naší nabídky dětských postelí s úložným prostorem. Nabízíme dětské postele s vysunovacím šuplíkem nebo multifunkční dětské postele. Ať už si zvolíte jakoukoliv variantu, vybrat si můžete z různých barev a moderních designů.

 

Dětská postel Charly    Dětská postel ChicDětská postel s vysunovacím šuplíkem, který může sloužit jako další úložný prostor, nebo jako prostor pro pravidelné spaní dalšího dítěte. Tato varianta je vhodná do pokojů, kam se nevlezou dvě postele, nebo v případě, že nechcete řešit spaní dvou dětí pomocí patrové postele. Multifunkční postele s úložným prostorem nabízejí, kromě klasických šuplíků, další prostory, jako například skříň, komodu, police či vysunovací psací stůl, který můžeme v případě potřeby kdykoliv zasunout zpět do útrob postele.