Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Nejprodávanější patrové postele od Aldo

Dětské patrové postele jsou oblíbené nejvíce jako řešení malého interiéru dětského pokoje pro sourozence. Nejčastěji pak pro dvě děti. Ale nabídka patrových postelí od francouzského výrobce na nábytku Aldo jde ještě dál. Představujeme patrové postele až pro 3 děti. Nebo můžete postel využít pro 2 děti a šuplík ne jako přistýlku, ale klasický úložný prostor. Volba je jen na vás a samozřejmě vše nejvíce záleží na vašich aktuálních potřebách. A zcela určitě si vyberete, nabídka patrových postelí je široká a jejich obliba neustále roste. Troufáme si tedy tvrdit, že naše patrové postele se líbí. Určitě také svou více než dostupnou cenou.

Dětská patrová postel Bibop

Nabízí svým odstínem a flexibilitou řešení jak pro holky, tak kluky. Nebo pro sourozence holku a kluky. Výplně polic v růžovém, modrém, oranžovém nebo zeleném provedení jsou variabilní a vy sami si můžete zvolit, kterou barvu zvolíte. Výplně jsou totiž oboustranné. Patrová postel Bibop je vyrobena z laminátové desky v odstínu buk. Dětská patrová postel je vhodná do bytů, malých pokojíků či chat. Jeden díl nábytku, který poskytuje tři postele. Vyřešíte tak spaní 3 dětí a navíc design poskytuje prostor pro ukládání hraček. Rozměry celé sestavy jsou 245x114 cm s výškou 171 cm. Francouzský výrobce dětské patrové postele Bibop, klade důraz nejen na kvalitu, ale také na bezpečnost vašich ratolestí.

 

    


Patrová postel má schůdky se zábradlím, které jsou bezpečnější než žebřík. Pod schůdky je poté spousta odkládacího prostoru pro hračky, knížky a jiné drobnosti. Horní zábrana je dosti vysoká a celé horní lůžko je zapuštěno dovnitř konstrukce. V maximální míře se tak výrobce snažil zamezit případnému pádu dítěte z výšky.

 

Dětská patrová postel Bibliobed

Nabízí zcela identický design jako patrová postel Bibop, výrobce pouze změnil odstín patrové postele ze světlého buku na bílou. Pokud máte doma 2, nebo 3 holčičky, bílý odstín je určitě vhodnější. Sněhově bílá barva rovněž umí opticky zvětšit interiér, tmavé místnosti rozjasní. Patrová postel Bibliobed patří do stejnojmenné kolekce, v případě potřeby lze pořídit celou řadu dalších dílů, jako šatní skříň, psací stůl, nebo komodu.

 

    

 

Pro obě varianty patrových postelí, tedy jak z kolekce Bibliobed, tak z kolekce Bibop pak platí možnost pořízení postele se šuplíkem, ale i bez šuplíku. Cena se mezi těmito variantami samozřejmě liší. Rovněž platí, ostatně jako vždy u všech našich dětských postelí v nabídce, že rošt je v ceně postele, pro patrové postele pak platí rošty dva. U patrových postelí však nenabízíme klasické, laťkové rošty, ale jakési desky s otvory pro možnou cirkulaci vzduchu. Desky také dělají postele pevnější.

Obliba patrových postelí je zřejmá. Především velká úspora místa v interiéru dětského pokoje, oproti třem samostatným lůžkům. Zůstává tak volný prostor dětem na hraní.

 

Dětská patrová postel Leo

Návrh designu je určen do menších interiérů dětských pokojů, nebo pokud hledáte opravdu pouze místo na spaní, bez skříněk, schůdků a úložných prostorů. Návrh je především jednoduchý a soustředí se jen na samotné řešení spaní. Cena patrové postele opět s rošty a i zde platí možnost výběru barvy vyplní za policemi.

 

     

 

Na našich stránkách se snažíme vždy váš výběr maximálně ulehčit v tom slova smyslu, že můžete zařídit v jedné kategorii, kolekci, interiér dětského pokoje komplexně. A tak když zvolíte některou z našich patrových postelí, vždy najdete řadu dalších, dostupných dílů vhodných k patrové posteli. Ale naše nabídka to není jen nábytek, najdete u nás na výběr rovněž řadu bytových doplňků, nebo dětských potřeb.

 

                                         

 

Patrová postel Leo v tmavším provedení se nám jako prodejcům nábytku líbí pro řešení dětského pokoje dvou chlapců, jelikož tmavší provedení patrové postele tomu nahrává. Ale samozřejmě, volba pro koho postel pořídíte je na vás, lze i pro dvě holky, ale také holku a kluka. Pro děti, které jsou pro nás pro všechny vždy velkou inspirací, se snažíme přinášet vždy něco nového. Věříme, že nabídka patrových postelí vás příjemně oslovila.