Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Nejprodávanější nábytek na Aldo? Patrové postele

A v dnešním článku se dozvíte proč jsou patrové postele u nás na nábytek Aldo tolik oblíbené. Předně patrové postele dnes, v dnešním důmyslném designu, to už není jen místo na spaní pro dvě děti. Patrové postele šetří nápaditým designem spousty místa v dětském pokoji a mnohdy je součástí patrové postele i šatní skříň, komoda či řada polic na knížky a hračky. Součástí patrové postele je i bezdrátová nabíječka "smart phone", nebo místo pro umístění lcd televizní obrazovky. Zkrátka a dobře, design patrových postelí se velmi změnil, je opravdu nadčasový a pokud máte dvě, nebo i více dětí, pak je to ideální způsob jak maximálně ušetřit místo v dětském pokoji. Stále váháte? Pak čtěte dále.

 

Patrová postel pro dvě i tři děti

Pokud máte malý pokojíček pro své dvě děti, možností je hned několik. Můžete pořídit opravdu velkou patrovou postel, která vám kromě místa na spaní nabídne rovněž velký úložný prostor. Ten může být v podobě skříně, komody, polic, ostatně jak jsme uvedli již v úvodu, nebo její součástí může být i velký šuplík pod spodním lůžkem. Ten lze využít na pokrývky, ale v případě, že má šuplík pevné dno, tak lze využít jako přistýlky pro přespání kamaráda, kamarádky či dospělé osoby, která děti třeba hlídá. Patrovou postel mnohdy můžete sestavit také dvojím způsobem. Lůžka můžou být horizontálně, nebo vertikálně.

 

Patrová postel Bibliobed pro dvě děti   Patrová postel Bibliobed pro tři děti

 

Před pořízením patrové postele zvažte, kolik chcete místa kolem lůžek, nebo raději zvolíte menší celkový rozměr postele. Čím více totiž úložného prostoru patrová postel nabízí, tím jsou její rozměry větší. Ano, něco za něco. Jsou i patrové postele, které se soustředí jen na spaní dvou dětí a nenabízejí žádný úložný prostor navíc. Takové postele pak nejčastěji najdete v kategorii patrových postelí z masívu. Ale pokud dáváte přednost spíše také nějakému úložnému prostoru navíc, pak můžeme doporučit patrové postele na následujících fotografiích.

 

Patrová postel Stim       Patrová postel B pro kluky

 

Na druhé fotografii patrová postel Stim a B pro kluky, která kromě úložného prostoru nabízí i spaní pro třetí dítě. V podstatě na velmi malém prostoru získáte místo na spaní pro tři děti a navíc ještě úložný prostor. Představte si, kolik místa by vám zabraly tři samostatné dětské postele, i když pokud tuto možnost máte, tak proč ne. Jejich nabídka je opravdu široká a rovněž velmi lákavá.

 

                                                                    

 

V neposlední řadě je třeba ještě vzpomenout patrové postele, které jsou v podstatě celým dětským pokojem. Nabízí vlastně vše, kromě míst na spaní veškeré potřebné vybavení pro děti a to včetně psacího stolu. Pro opravdu velmi malé interiéry je to to nejlepší co můžete pořídit, jelikož tak mají děti šanci, že jejich pokoj bude vzdušný, příjemný a navíc prostorný. Zůstane jim i místo na hraní.