Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Nejprodávanější dětský pokoj léto 2011

Letošní léto, byť je to neobvyklé, bylo ve znamení dětských pokojů, které se spíše prodávají na jaře a na podzim. Všeobecně je za poslední rok dětský nábytek tím nejprodávanějším a důvodem je jistě naše trendy nabídka holandského, francouzského a německého výrobce. Dětské pokoje mají moderní design, vysokou kvalitu, velmi zajímavé barevné zpracování a i přesto dostupnou cenu. Dětský nábytek je rovněž multifunkční, tedy velmi praktický. A které dětské pokoje jsou u vás zákazníků nejoblíbenější?

 

Dětský pokoj Smoozy pro kluka   Dětský pokoj Smoozy pro holku

Dětský pokoj musí být praktický

Ano, jedna z velmi důležitých věcí při pořizování dětského pokoje je jeho plné využití. Povrch materiálů by měl být omývatelný, odolný vůči mechanickému poškození a bezpečný pro použití. právě nábytek určený dětem by měl nejvíce pamatovat na bezpečnost a zdravotní nezávadnost. Dětský pokoj Bibliobed na fotografii v růžovém provedení navíc nabízí multifunkční řešení postele. Můžete si dětskou postel vybrat se sadou dvou šuplíků jako úložný prostor, nebo s jedním šuplíkem, který využijete opět jako úložný prostor, nebo také místo pro náhradní spaní. Šuplík je umístěn na kolečkách pro snadnou manipulaci a má vyztužené dno, aby mohl splnit nosnost 120 kg. Dětský pokoj představuje také s dětskou postelí 3v1, kdy jedna postel umožní spaní až pro tři děti. Ale spaní pro tři děti velmi zajímavě vyřešil také francouzský výrobce, který nabízí patrové postele, kdy šuplík můžete využít jako přistýlku, nebo klasický úložný prostor. Tyto patrové postele patří rovněž do kategorie nejprodávanějšího dětského nábytku.

 

Patrová postel Bibliobed    Patrová postel Bibop

 

Mezi další velmi oblíbený dětský nábytek se zařadily multifunkční dětské postele, které představujeme v provedení pro holky i pro kluky. Materiálem je laminátová deska a dětská postel může vyřešit nedostatek místa například v panelákovém bytě, kdy počítáme každý centimetr plochy. Vysouvací stoleček, komoda, police a šuplíky, které jsou díky výšce postele zabudovány, patří k velmi efektnímu řešení designu.

 

Dětská postel Finland    Dětská postel Milky

 

Nabídka na našich stránkách je velmi široká a věříme, že i vy se zařadíte mezi spokojené zákazníky, kteří si pořídili trendy dětský nábytek. Ke každému samostatnému dílu nábytku najdete celou řadu dalších dílů ve stejném designu. Sestavování dětských pokojů je tak na nábytku Aldo velmi snadné a především flexibilní.