Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nejnovější trendy pro vybavení ložnice

Každým rokem přinášejí výrobci nábytku nové trendy a designy, která nás musíme říci vždy překvapí. Pro rok 2016 bude příznačný bílý odstín a větší důraz na maximální praktické využití nábytku. Dnešní povídání bude o tom, co jsme vám našim zákazníkům, přivezli z letošní výstavy nábytku v Kolíně nad Rýnem v Německu. A že je novinek a nových nápadů opět celá řada, se budete moci přesvědčit v průběhu celého roku, kdy jak je už na našem portále zvykem, můžete najít každý den něco nového. Začněme dnes novými trendy pro vybavení ložnice.

 

Bílý odstín pro vaši ložnici

Jak jsme uvedli hned v úvodu, trendy odstínem pro vybavení ložnice v roce 2016 bude bílá. V roce minulém vévodil tento odstín vybavování dětského pokoje a nutno podotknout, že  s velkým úspěchem. Bílý odstín má jednu velmi unikátní vlastnost. Dokáže opticky zvětšit interiér. A bohužel většina z nás spíše disponuje malou místností pro vybavení ložnice a tak se bílý odstín určitě hodí. Navíc výrobci přinášejí s každým rokem stále více důmyslnější designy, kde je především kladen důraz na velikost úložného prostoru. Můžeme se tak čím dál častěji setkávat s manželskou postelí s šuplíky, ale dokonce i nadstavcem. Příkladem nejnovějšího trendu pro praktické a velmi úsporné vybavení rozměrově malé ložnice může být kolekce Alba od francouzského výrobce.

 

                          Manželská postel Lanka

 

Pokud i vy patříte k těm, kteří mají pro vybavení ložnice jen velmi malý prostor, pak tato kolekce pro vás může výt přínosným řešením. Manželská postel nabízí hned několik možností. Můžete pořídit pouze postel bez šuplíků a nadstavce, jako nejlevnější variantu, můžete pořídit postel jen s šuplíky, nebo jen s nadstavcem či se vším všudy. Možnost výběru vzhledu vaší postele je rozhodně příjemným způsobem nákupu. Výrobce vytvořil návrh manželské postele tak, aby maximálně využila daný prostor v místnosti. Nadstavec postele vás překvapí svým úložným i odkládacím prostorem. Za zmínku stojí také noční stolky, které mají netradiční podobu.

 

Kolekce Lanka nabízí bílý odstín v kombinaci s tmavě šedým, který je však v návrhu použit jen jako doplněk. Bílý odstín je zde prioritní. Populární jsou také vysoké lesky, které nahrávají modernímu designu. A jednoduché, moderní linie jsou zase nejvhodnější pro malé prostory, jelikož nezaberou příliš místa. V kolekci si dále můžete vybrat z nabídky komod a několika typů šatních skříní. A trendem pro rok 2016 bude také nabídka ložnic vždy s možností výběru rozměru místa na spaní. Stále více se pak dostávající do popředí zájmu ložnice pro jednu osobu s postelí v rozměru pro matraci o velikosti 140x200 cm. Výrobci tak reagují na skutečnost, že věková hranice pro zakládání rodiny se neustále zvyšuje.

Zde se můžete podívat na nabídku bílých postelí, bílých skříní, komod i nočních stolků.

 

Návrat toaletních stolků

Velkým trendem pro nadcházející rok jsou toaletní stolky a tak se v tomto roce budete setkávat s novými návrhy u tohoto typu nábytku. Toaletní stolky byly vždy doménou ložnic jako tradičním dílem pro jejich vybavení.  pak se z nabídky nábytku vytratili především z důvodu, že zabíraly příliš mnoho prostoru. nabídka moderních toaletních stolků je však zcela jiná a design je velmi praktický, který lze maximálně využít i v malém interiéru. Řada návrhů pak představuje toaletní stolek, který využijete jako komodu, nebo psací stůl a díky jednoduchým liniím jsou úsporné k prostoru.

 

                           

 

Na ilustračních fotografiích představujeme dvě varianty toaletních stolků. První návrh lze využít v ložnici i jako psací stůl. Stačí sklopit horní desku a můžete psát. Druhou variantou je komoda s řadou šuplíků. Pouze horní díl komody ponechal výrobce v podobě a s využitím jako toaletní stolek. Nápady velmi praktické, toaletní stolek se tak díky modernímu a především praktickému designu může stát právoplatným dílem při vybavování ložnice.

 

Konec šatních skříní v ložnici?

další velkou změnu při vybavování ložnice zaznamenaly šatní skříně, které vždy patřily k tradičním dílům v ložnici. Od šatních skříní v ložnici výrobci začínají upouštět a trendem pro rok 2016 rozhodně budou šatní stěny. Nabízejí nižší cenu, větší úložný prostor a lze je velmi flexibilně přizpůsobovat rozměrům místnosti určené k vybavení ložnice. Vy sami můžete rozhodnout, jaké rozměry šatní stěna bude mít a jak budou vypadat úložné prostory.

 

                      

 

Při sestavování šatní stěny výběrem z nabídky daných dílů můžete určit jaký chcete mít počet šuplíků, kolik by měla stěna obsahovat polic a kolik segmentů nabízejících šatní tyč. Možnost flexibilního výběru z nabídky dílů tak uspokojí každého, je zde možnost vytvoření úložných prostorů opravdu na míru vaší ložnici. nemluvě o nízké pořizovací ceně, která bude také trendem pro letošní rok. Výrobci se neustále snaží představovat více praktické designy, ale také za nižší cenu, která je možná díky stále důmyslnějším designům a novým technologiím výroby. A tyto trendy na nábytku Aldo vždy každým rokem sledujeme, aby jsme vám je na našem trhu mohli rovněž představit a poskytnout.