Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Nejnovější designy dětských postýlek

Čekáte nového človíčka do rodiny a řešíte, jakou dětskou postýlku Vašemu miminku pořídit, aby byla nejen moderní, ale hlavně splňovala podmínky bezpečnosti? V dnešní ukázce, Vám představíme úplné novinky v oblasti designu a to dětské postýlky od našeho francouzského výrobce, který nabízí nejen ojedinělý design, ale hlavně kvalitu certifikovanou pro Evropskou unii a zdravotní nezávadnost.

Dětská postýlka

Dětská postýlka na první fotografii, je jedním z mnoha dílů kolekce dětského nábytku Comptine pro miminka. Na první pohled Vás určitě zaujme propracovaný design a příjemný je také vodoznak v jejím čele v podobě psí tlapky a nezvyklé odstíny hnědé. Mezi velmi vyhledávané dětské postýlky patří v posledních letech ty, které také nabízejí úložný prostor, který právě postýlka Comptine nabízí v podobě šuplíku. Rovněž postýlka nabízí snadnou manipulaci díky kolečkům, které jsou samozřejmě opatřeny pojistkou proti samovolnému posunu. Postýlka má ABS hrany, což znamená, že všechny hrany jsou oblé, aby nedošlo ke zranění. Samozřejmostí je polohovatelný rošt a posuvná bočnice. Vybrat si můžete i druhou postýlku v odstínu dub-bílá a pokud nepotřebujete úložné prostory, tak bez šuplíku. Jak si můžete všimnout, tak francouzský výrobce nabízí kvalitu a design, který u nás stále chybí.

 

   

 

Postýlka nebo pokoj

Věříte, že z originální postýlky sestavíte později dětský pokoj? Samotná postýlka nabízí velké množství úložných prostorů, oblé hrany, žádný z rohů není ostrý a zakončení je pomocí ABS hran. Polohovatelný rošt, posuvná bočnice a pevný přebalovací pult pro zachování bezpečnosti jsou další výhody této postýlky. Namítáte, že cena u této postýlky je příliš vysoká? Mýlíte se! Když si vezmete, že demontáží postýlky získáte klasickou dětskou postel pro matraci 90x200 cm, včetně roštu, šuplík pod postel, noční stolek, komodu, regál a knihovnu, tak se cena tedy určitě nezdá vysoká, s ohledem na to, že získáte kompletní dětský pokoj. Jako první přišel s designem těchto kompaktních dětských postýlek francouzský výrobce, které díky úzké spolupráci můžeme na našem trhu představit rovněž my, Nábytek Aldo.

 

    

 

Francouzský dětský nábytek s certifikací zabezpečující zdravotní nezávadnost a potvrzující vysokou kvalitu, to je nábytek, který jsme Vám dnes představili.