Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Nejen prázdniny s nábytkem Aldo III

V minulých článcích jsme pro prvňáčka pořídili kvalitní dětský stůl a doplnili úložné a odkládací prostory v dětském pokoji, aby bylo kam dávat tu spoustu učebnic. Ale co dětská postel pro prvňáčka? Jak ta by měla vypadat? A jak to vše zařídit, aby v případě sourozenců bylo v dětském pokoji vůbec ještě k hnutí? Tak o tom a nejen o tom bude naše dnešní povídání.

 

    

Kolekce dětského nábytku Battle francouzského výrobce nabízí hned několik řešení místa na spaní

 

 

Kam tu postel jenom dám?

Začněme pravidlem číslo 1. Pro školáka opravdu už upusťte od postelí menších rozměrů. Každý prvňáček by už měl mít postel s místem na spaní pro matraci 90x200 cm. A tu můžete (ale také nemusíte) mít až do jeho 18 let. O kvalitní matraci, která je základem zdravého vývoje dítěte jsme napsali už tisíce slov, ale ještě jednou, na matraci nešetřete. Pořizujete ji dětem. Ale co v případě, když opravdu přecházíte z menší postele na větší a máte dvě děti? A i kdyby jste se snažili sebevíc, dvě dětské postele pro matraci 90x200 cm prostě do jedné místnosti nedáte? Nezbývá nic jiného, než změna. A to pro obě děti. Musíme také pamatovat na to, že dětský pokoj by neměl být přeplácaný nábytkem a určitě by mělo být zachováno místo na hraní a vůbec průchodnost pokoje. Klasikou jsou dětské patrové postele. A novinkou multifunkční dětské postele. Nabídka kvalitních dětských postelí od francouzského výrobce.

 

    

Nejoblíbenější design dětských postelí nabízí francouzský výrobce (patrová postel Leo, postel Moby se stolkem)

 

Patrové i jednoduché dětské postele z masivu i dřevotřísky. S našimi postelemi už nebudete každý večer s dítkem bojovat, do postele skočí dítě s radostí samo. Kvalitní matrace a rošty z nabídky Aldo nábytek zajistí vašim potomkům spaní, kterého se nebudou moci nabažit. Máme širokou nabídku dětských postelí a postýlek, ve tvaru auta, lodě, s úložnými a hracími prostory, se schůdky a v různých variantách a barevných provedeních.

Při výběru dětské postele nepřistupujte ke kompromisům. Kvalitní spaní nenahradí nic. Výběr proto přizpůsobte věku. Od tří let přemístěte malého spáče z dětské postýlky do většího pelíšku, později už mu dopřejte dospěláckou postel o rozměrech 90 x 200 cm. Vybírejte také dle barev a tak aby ladili s celým pokojíkem, popřípadě zdali jde o postele pro kluky či pro holky.