Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Nejen prázdniny s nábytkem Aldo II

 V minulém povídání jsme společně pro prvňáčka vybrali kvalitní dětský psací stůl, aby ho při úkolech nebolela záda. A dnes? No přeci budeme vybírat kam se všemi těmi učebnicemi. Zkusíme dnes vymyslet (pokud již dětský pokoj máte zařízený) jak na úložné a odkládací prostory když je jich málo. A ty při zahájení školní docházky většinou opravdu chybí. Přinášíme několik návrhů, nápadů, jak vybavit dětský pokoj regály tak, aby byla pořád dětské a aby byly také levné. Nejvíc nás oslovila nabídka německého výrobce.

 

 

 

 

Regály, regálky a knihovny v dětském pokoji

Nabídka je opravdu široká. na našich prvních ilustračních fotografiích uvádíme regály z kolekce Caboto. Ty barevné boxy, kterými jsou vyplněny vzniklé otvory v regálu můžete, ale také nemusíte pořídit. Regál bez látkových boxů je také dostupnou variantou. Ale široký výběr odstínů je lákavý, navíc jsou levné, praktické a v neposlední řadě dětský pokoj příjemně rozveselí, rozjasní. A rovněž nezapomínejme, že ne všechno musí být k vidění a do boxů tak můžete nenápadně schovat věci k "nevidění".

 

Pokud se vám regály z kolekce Caboto zdají příliš, německý výrobce přichází ještě s nabídkou rozměrově menší verze a to v kolekci Cadore. Stejně praktický systém, jen v menších rozměrech. A látkové boxy i zde najdou uplatnění. Odstíny boxů, jak je vidět na fotografiích, si můžete "namíchat" dle stávajícího zařízení interiéru dětského pokoje.

 

 

 

Řešení je navíc velmi flexibilní, jelikož počet látkových boxů si můžete libovolně zvolit. Laminátový regál do dětského pokoje je snadný na údržbu, povrch omyvatelný.
Německý výrobce klade důraz na kvalitu, zdravotní nezávadnost a maximální využití prostoru v interiéru.

 

 

 

 

 

        

 

 

Novinky do schránky

Každý týden to nejzajímavější ze světa bydlení.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.