Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Nej dětské postele na Aldu

Každé dítě by mělo za své dětství mít minimálně dvě postele. Tu první, říkáme ji dětská postýlka, pořizujeme ještě před jeho narozením. Klasickou dětskou postel pořizujeme, nebo můžeme pořizovat od tří let věku dítěte a zde se již nedoporučuje používat dětských postýlek. Klasická dětská postel má rozměr 90 x 200 cm a provází dítě až do takříkajíc dospělosti. V dnešním článku vám představíme nejprodávanější dětské postele na našem portále. A mezi ty nejoblíbenější se zařadily dětské postele s úložným prostorem, nebo také říkáme multifunkční postele, dětské postele s přistýlkou a v neposlední řadě dětské patrové postele. Jejich nabídka je široká a autorem originálního designu francouzský výrobce, jehož zastoupení na našem trhu rádi prezentujeme. Aldo, to je značka bydlení ve francouzském i španělském stylu.

Dětská postel s přistýlkou

Velmi oblíbené řešení především když nejste příznivci spaní dvou dětí pomocí patrové postele, ale také z mnoha jiných důvodů. Pokud pro vybavení dětského pokoje nedisponujete příliš velkým prostorem, úspora v podobě správné volby dětské postele je určitě řešením. Na našem e-shopu najdete široký výběr laminátových a dřevěných postelí pro dvě děti.

 

Sestava dětského nábytku Kwai    Dětská postel Pino z masívního dřeva borovicePostel s přistýlkou je také určená pro rodiče, kteří nechtějí spaní dětí řešit dětskou patrovou postelí. Postel s přistýlkou nabízí jako alternativu druhého lůžka šuplík na vysunutí ve většině případů s ložnou plochou 90x200 cm, tedy stejně velkou jako horní lůžko. I v této kategorii jsou ceny postelí uvedeny vždy s rošty. Vybírat můžete z široké nabídky odstínů a nejrůznějších designů francouzského a německého výrobce.

 

                                                Dětský pokoj pro dvě děti Ocean aqua

 

Dětská postel s úložným prostorem

Úložný prostor to nemusí být nutně pouze klasická postel s šuplíkem. Úložný prostor má dnes celou řadu podob, které daly podnět ke zcela novému designu pod názvem multifunkční postele. Máte malý dětský pokoj a potřebujete do něj umístit více úložných prostor? Vyberte si z naší nabídky dětských postelí s úložným prostorem. Nabízíme dětské postele s vysunovacím šuplíkem nebo multifunkční dětské postele. Ať už si zvolíte jakoukoliv variantu, vybrat si můžete z různých barev a moderních designů. Dětská postel s vysunovacím šuplíkem, který může sloužit jako další úložný prostor, nebo jako prostor pro pravidelné spaní dalšího dítěte. Tato varianta je vhodná do pokojů, kam se nevlezou dvě postele, nebo v případě, že nechcete řešit spaní dvou dětí pomocí patrové postele.

 

Dětská postel Chic    Dětská postel KurtMultifunkční postele s úložným prostorem nabízejí, kromě klasických šuplíků, další prostory, jako například skříň, komodu, police či vysunovací psací stůl, který můžeme v případě potřeby kdykoliv zasunout zpět do útrob postele.

Dětské patrové postele pro jedno, dvě i tři děti

Multifunkční dětské patrové postele pro menší i větší děti. Poschoďové postele se schůdky vhodné pro menší prostory a pokojíčky s variantou pro 2, ale klidně i 3 děti. Patrové postele mají spousty úložných prostor a hodí se nejen pro spaní, ale i zábavné hry.

 

Patrová postel Bibliobed pro tři děti   Patrová postel Leo pro dvě děti
Máme velmi širokou nabídku postelí francouzských výrobců, kde je kladen důraz na kvalitu, pohodlí a hlavně bezpečí dětí.
Představujeme návrhy nejrůznějších barev a provedení. Od postele pro jedno dítě, kdy ve spodní části je například psací stůl. Přes patrové postele pro dvě děti a dokonce i pro tři děti. Mezi velmi oblíbené patří dětské patrové postele multifunkční.