Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nehledejte dokonalý nábytek, hledejte dokonalé řešení

Chystáte se na vybavení vašeho právě nově nabytého bydlení, tápete, přemýšlíte, jak co nejlépe všechny místnosti zařídit? Především nové bydlení je vždy o velkých emocích, ale také radosti, že jste třeba získali větší prostor, nebo dokonce štěstí, že začínáte bydlet poprvé takzvaně sami, bez rodičů či lásky, protože poprvé zařizujete bydlení s partnerkou, partnerem...Ano, emoce, emoce a zase emoce, které častokrát mohou ale zapříčinit špatný, nebo možná řekněme unáhlený výběr? Jak zařídit bydlení bez emocí tak, aby když emoce opadnou, jste neměli pocit, že to tak nějak není ono? Věříme, že dnešní rady a inspirace vás všechny uklidní. A možná získáte pocit, jistotu, že zařizování interiéru nemusí být až tak náročné a může se povést na první dobrou.

 

                                                     Čalouněná postel s prostorem, polohovacím roštem Bess white

 

 

Seznamte se, prodejce může "nemile" překvapit

Nebo můžeme také říci nekupujte zajíce v pytli? Rozhodli jste se vše si zařídit na některém z e-shopů s nábytkem? Možná už jste to slyšeli mnohokrát, ale opakování je matka moudrosti. Pokud tedy nákup přes internet, pár věcí, které by jste o daném prodejci před nákupem měli vědět.

  • dejte si na čas, pročtěte si recenze

  • zjistěte si, jak dlouho je internetový prodejce na trhu

  • rozhodně nenakupujte u prodejce, který vyžaduje platbu předem

  • prodejce s vlastní dopravou, to je záruka doručení nepoškozeného nábytku

  • dostatečný, všeříkající popis produktu je zásadou

  • uvedení země původu, kdo nábytek vyrábí musí být samozřejmostí

  • dostupné a přehledně uvedené kontakty, včetně telefonních čísel jsou rovněž důležité

  • přehledné vop, možnost odstoupení od kupní smlouvy, uvedený reklamační protokol

  • nereagují na emaily, ani telefonáty? Raději si nákup rozmyslete

  • podezřele nízká cena u líbivého designu? Takovému nábytku se vyvarujte

 

                                 

                                    Dětská postel s šuplíky pro holku Sleep white

 

Zařizujete bydlení poprvé? Hlavně se na to dobře vyspěte

Pokud je právě vaše nabyté bydlení opravdu "holobytem", pak nezačínejte ničím jiným, než pořízením komfortního spaní. Ostatní vybavení, jako úložné prostory, místo k vaření a stolování, místo pro práci počká, ale vše vám půjde s větší lehkostí, když budete na tak náročný úkol hlavně dobře odpočatí. A spaní, to je volba nejen postele, ale i vhodné matrace. Než začnete vybírat očima, zamyslete se spíše nad rozměry a vlastními potřebami. Jste dva? Kolik váš partner potřebujete místa na spaní? Spíše méně, nebo více? Chcete, aby vám v malém bytě postel poskytla nejen místo na spaní, ale i něco navíc? Pak hledejte postel s úložným prostorem. Klasický rošt, nebo polohovací? Postel čalouněná, laminátová či z masivního dřeva?

 

Čalouněná postel s prostorem 160 Lemon antracite   Čalouněná postel s prostorem 180 Lemon antracite

 

A až si položíte všechny zmíněné otázky ohledně výběru parametrů postele, pak přijde na řadu vlastní design a cenová relace, v které se chcete pohybovat. Posloupnost podstatných otázek je při výběru nábytku opravdu důležitá.

 

Není dokonalý nábytek, ale je dokonalé řešení

Jen poctivý prodejce, který se opravdu designu a vlastním produktům věnuje s láskou, vám nenaslibuje vzdušné zámky. Takový prodejce vám však poradí a pomůže najít nejvíce vhodné řešení prostoru s ohledem na váš vkus a rozpočet, který do nábytku chcete investovat. Spolehlivý prodejce vám třeba i někdy poradí, aby jste neutráceli zbytečně a pomůže vám najít stejně vyhovující, ale levnější řešení. Spolehlivý prodejce vám poskytne návody k montáži, představí vám nábytek v detailu i to jak vypadá třeba šatní skříň ve vnitřní části. Spolehlivý prodejce vám vždy maximálně vyjde vstříc a pomůže najít dokonalé řešení, protože spolehlivý prodejce ví, že dokonalý nábytek neexistuje. Vše má svá pro a proti a když se vám design líbí, zase není v požadovaném odstínu či rozměru. Spolehlivý prodejce by měl být váš spolehlivý partner, na kterého se můžete obrátit i po několika měsících od pořízení nábytku. 

 

Šatní skříň s nadstavcem Eco white extra large    Dětský pokoj pro dvě děti Artic white

 

A závěrem? Před výběrem nábytku si hlavně vyberte prodejce, u kterého nakoupíte, to by měl být ze všeho rozhodně první krok ke šťastnému bydlení. Čtěte recenze, zjišťujte a hledejte partnera, který svým produktům rozumí a nesnaží se nabízet vše. Od ponožek, plenek pro miminka, až po nábytek. Nelze sedět na několika židlích, nelze rozumět všemu, i prodejci mají své limity. A pokud se právě chystáte zařídit váš domov, pak rozhodně u odborníka, který vám nejen prodá, ale i poradí a designu se věnuje řadu let. Přejeme vám všem pokud možná co nejšťastnější výběr nábytku.